Fulltextové vyhledávání

Jen 1 500 Kč za 4denní POBYT (3 noci) pro 2 osoby včetně SNÍDANÍ v Telči v penzionu Podolská. Poznejte romantickou Telč, která je zapsána na seznam UNESCO, divokou Vysočinu a Českou Kanadu. Sleva 44 %!

1.500 Kč
UKONČENO
původně2.700 Kč   sleva44%   ušetříte1.200 Kč
Koupeno 32x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 15 kreditů.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 1 500 Kč za 4denní POBYT (3 noci) pro 2 osoby včetně SNÍDANÍ v Telči v penzionu Podolská.
 • 1 kupón = 4denní pobyt se snídaní pro 2 osoby ve středu Telče v penzionu Podolská
 • 1 dítě do 10 let věku ZDARMA
 • Útulný penzion se zahradou a s výhledem na zámek Telč
 • Situovaný v klidné části města
 • Ideální poloha cca 400 m od centra Telče
 • Wi fi připojení k internetu v celém objektu zdarma
 • Parkování na uzavřeném dvoře zdarma
 • Romantické vycházky po renesanční Telči
 • Pěší turistika i cykloturistika po Vysočině
 • Jedinečná příroda v lokalitě Česká Kanada

Detail slevy

O Vysočině zpravidla slýcháme ve zpravodajství, jakmile se dostaví zima a přesvědčuje nás o tom, co všechno je v její moci. Vysočina ale umí turisty zaujmout i jinými přírodními úkazy, než jsou přívaly sněhu a poryvy větru. Navíc je ozdobená celou řadou historických měst a městeček a jedním z nejvýznamnějších a nejkrásnějších je dozajista Telč, která je od roku 1992 zapsána do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.Právě nyní získáte za 1 kupón 4denní pobyt včetně snídaní pro 2 osoby s ubytováním v samotném středu Telče, a přesto v její klidné části.Penzion Podolská vám poskytne vpravdě útulné, srdci milé přístřeší, přičemž zcela jistě rádi posedíte i venku, pod dřevěnou pergolou na přilehlé zahradě, která skýtá výhled na Oldřichovo náměstí a na zámek Telč. Do pulsujícího centra Telče to odsud budete mít sotva 400 metrů.Připraveny pro vás jsou podkrovní pokoje i apartmány v hlavním a v zahradním domě, které jsou vystavěny na parcele o rozloze celých 1600 m2. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem a wi fi připojením k internetu. Některé pak i zcela samostatným vchodem.

 

 

O vaše pohodlí ve vašem přechodném domově je tedy dozajista postaráno a můžete se tak plně věnovat vybraným turistickým cílům. Ten, který je nejsnáze dostupný, je zároveň i jedním z nejvzácnějších. Ano. Řeč je o Telči, která zaručeně nadchne každou romantickou duši i milovníky historických památek. Ne náhodou se zde točila nejedna skvělá česká pohádka. Za všechny jmenujme Pyšnou princeznu, Kouzelný měšec, Jak se budí princezny, O ztracené lásce a další…

 

 

Její opravdovou chloubou je renesanční náměstí Zachariáše z Hradce, k relaxaci zve městský park a k prohlídce zámek Telč. Díky citlivému přístupu majitelů se zde zachovaly ve velmi dobrém stavu původní interiéry, přičemž tím nejmajestátnějším je takzvaný Zlatý sál.

 

 

 

Vysočina jako taková je typická svou malebnou krajinou a čistou přírodou. V okolí je nespočet hradů a zámků, které přímo vybízejí k rodinným výletům. Doporučujeme také zavítat do přírodního parku Česká Kanada, který je ideální pro cykloturistiku i pěší turistiku. Již jeho příznačný název napovídá o jedinečném kouzlu zdejších dechberoucích scenérií. Nejrůznější skalní a kamenné útvary dávají obrovský prostor vaší fantazii a uklidňující pohled na hladinu četných rybníků přinese kýženou úlevu pro vaši mysl.

 

 

V blízkosti dále leží zámek Dačice, ve kterém byla vyrobena první kostka cukru na světě. Dalším městem tohoto kraje, které je rovněž zapsáno na seznam UNESCO, a které rozhodně stojí zato navštívit, je město Třebíč.


Rozhodně bychom mohli pokračovat ve výčtu nejrozmanitějších poutavých míst i místeček v oblasti Vysočiny. Postarali se o to ale již na webových stránkách www.turistika.cz, kde si jistě přijdete na své.

 

 

Prožijte i vy tu svou pohádku. V penzionu Romana Podolská v srdci Telče vaše srdce zaplesá!

Kde slevu uplatnit

Penzion Podolská

Oldřichovo náměstí 26

Telč

www.telcubytovani.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 4denní pobyt (3 noci) se snídaní pro 2 osoby ve středu Telče v penzionu Romana Podolská.
 • 1 dítě do 10 let věku ZDARMA.
 • Rezervace na telefonním čísle 777 917 716 nebo na e-mailu telcubytovani@centrum.cz.
Platnost kupónu
od 10. 10. 2012
do 30. 4. 2013
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci je 33.

Maximální počet kupónů na osobu je 4.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz