Praha
Fulltextové vyhledávání

Báječných 349 Kč za 60 – 75 minut EXCELENTNÍ MASÁŽE! Vyberte si z letního balíčku podle VAŠÍ NÁLADY – rebalancing celého těla, wholebody v oblečení, nebo intuitivní masáž. LUXUSNÍ PÉČE v profesionálním studiu Dakini v centru Prahy se slevou 56 %!

349 Kč
UKONČENO
původně800 Kč   sleva56%   ušetříte451 Kč
Koupeno 12x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Báječných 349 Kč za 60 – 75 minut EXCELENTNÍ MASÁŽE!
 • 1 kupón = 60 – 75minutová masáž ve vyhlášeném studiu Dakini
 • Rebalancing celého těla, NEBO wholebody v oblečení, NEBO intuitivní masáž
 • Vysoká úroveň procedur
 • Sami si vyberete z letního balíčku masáží
 • Nový, silný a nezapomenutelný zážitek
 • Maximální péče v profesionálním relaxačním a pohybovém studiu
 • Útulné a milé prostředí v centru Prahy
 • Sympatický a příjemný personál
 • Originální dárek
 • Vhodné pro ženy i muže

Detail slevy

Patříte mezi ty, co rádi zkouší nové věci? Co byste tedy řekli na naprosto fantastický relax v podobě ne příliš všední masáže, která vás však zbaví všedních starostí? Naplňte své tělo i mysl blahodárnými účinky procedury, kterou si navíc budete moci vybrat!


 

Špičkové studio Dakini se pyšní profesionálním týmem sympatických a pozitivně naladěných lidí, kteří se snaží u svých zákazníků navodit pocit pohody a rovnováhy. Mezi tyto šťastné zákazníky můžete patřit i vy – stačí si vybrat proceduru z letního balíčku masáží, která je vám nejbližší, a zastavit se v útulném studiu v centru Prahy!

 

Již za 1 kupón vás ve studiu Dakini čeká jedna 60 – 75minutová masáž v hodnotě 800 Kč, kterou si zvolíte dle vašeho přání a nálady. Vybrat si můžete:

 • rebalancing celého těla
 • NEBO wholebody v oblečení
 • NEBO intuitivní masáž

 

Každá procedura má své specifické vlastnosti a účinky. Díky jejich vysoké úrovni a kvalitním masérům jsou blahem nejen pro vaše svaly a klouby, ale také pro vaši mysl a duševní rozpoložení. Svůj výběr masáže tedy zvažte dobře, protože na jednu osobu lze koupit maximálně 2 kupóny.

 

 

Rebalancing celého těla:

 

Jedná se o intenzivní hlubokou masáž. Provádí se například v poloze na boku s polštáři, kdy vám masér krásně propracuje zejména ramena, boky, záda (hlavně podél páteře), ruce a nohy z vnitřní i vnější strany. Báječné na tom je, že si postup zvolíte přímo na místě podle svých potřeb.

 

Rebalancing je typ masáže, kde se pracuje zvláštními technikami od jemných doteků, až po velmi silnou masáž prostupující do hloubky svalů a vazů, případně podél kostí. Záleží na vašem momentálním stavu a potřebách. Rebalancing je pro vaše unavené tělo jako stvořený, protože pomáhá:

 • odstraňovat bloky emoční i stresové, po úrazech, či nevhodném zatěžování těla
 • poznat svoje tělo a pocity v něm, učí se je přijmout
 • ulevit tělu a svalům
 • zklidnit mysl

 

Rebalancing je vhodný pro ty, co jsou unavení, přetěžovaní i vyčerpaní. Je také určen pro ty, co hledají sebe sama. Doporučuje se absolvovat proceduru večer či ve volnějším dni, protože vaše tělo potřebuje v klidu vstřebat veškeré zážitky. Toto pravidlo se týká i dalších sezení v letním balíčku, ze kterého si vybíráte.

 

 

Wholebody v oblečení

 

Tato technika je vhodná pro všechny věkové kategorie (od miminek po důchodce). Provádí se v oblečení, takže je vhodná i pro stydlivější povahy či pro ty, u kterých není běžná masáž možná. Nejedná se totiž o tlakovou masáž.

 

Wholebody je speciální jemná technika, která byla vyvinuta v Americe pro vojáky po válce za účelem doléčení starých zranění pohybového aparátu a psychických problémů spojených s přílišným emocionálním vypětím. Celé sezení jste ve svém pohodlném oblečení. Masér postupně pohupuje, protřepává, protahuje a rytmicky kývá vašimi končetinami, poté pracuje i na zádech a hlavě. Následuje hluboký pocit uvolnění a protažení.

 

Tuto masáž vyhledávají osoby velmi fyzicky unavené nebo psychicky vyčerpané. Přináší pocit naprostého zklidnění mysli.


 

Intuitivní masáž

 

Tuto techniku oceníte, pokud máte hluboký cit pro své tělo a jeho potřeby. Jedná se především o pocitovou masáž celého těla. Masér se podle vašeho momentálního stavu a nálady intuitivně rozhoduje v průběhu celé hodiny, kde a jakým způsobem bude pracovat. Podle toho vybere i aromaterapeutický olej. Tím je každá masáž ojedinělá a originální.

 

Proceduru umocňuje hudba i vůně a účinek olejů. Nechte se překvapit příjemnou, laskavou masáží, která respektuje vaše tělo!

 

Ve studiu Dakini se setkáte s luxusní péčí ve velmi příjemné a uklidňující atmosféře. Návštěvy určitě nebudete litovat a třeba zkusíte i další služby, které studio nabízí, jako různá cvičení, tance, meditace či kurzy partnerských masáží pro domácí wellness.


 

Svěřte se do rukou odborníků na masáže – vaše tělo se bude tetelit blahem, až mu dopřejete exkluzivní procedury v profesionálním studiu Dakini v Praze!

Kde slevu uplatnit

Drahomíra Kaprálová - Studio Dakini

Na Švihance 10

Praha 2  Vinohrady

www.studio-dakini.cz
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 21:00
So - Ne 10:00 - 20:00

Podmínky slevy

 • 1 kupón = Rebalancing celého těla, NEBO wholebody v oblečení, NEBO intuitivní masáž v délce 60 – 75 minut ve studiu Dakini v Praze.
 • Nutná rezervace předem na telefonu 774 181 882.
Platnost kupónu
od 15. 8. 2012
do 31. 10. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci je 100.

Maximální počet kupónů na osobu je 2.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2016 Slevy.cz