Praha
Fulltextové vyhledávání

Neskutečně lákavých 349 Kč za TOP BALÍČEK zahrnující 20 – 30 minut neinvazivní LIPOSUKCE jakékoliv partie těla + 45 minut LYMFODRENÁŽE! Nechte si BEZBOLESTNĚ vytvarovat SEXY POSTAVU ve špičkovém studiu Perfect Body v Praze – nyní se slevou až 89 %!

349 Kč
UKONČENO
původně3.240 Kč   sleva89%   ušetříte2.891 Kč
Koupeno 9x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Jen 349 Kč za TOP BALÍČEK zahrnující 20 – 30 minut neinvazivní LIPOSUKCE a 45 minut LYMFODRENÁŽE!
 • 1 kupón = 1x neinvazivní liposukce (lipolýza) vybrané partie + 45 minut přístrojové lymfodrenáže ve studiu Perfect Body metodou Exilis
 • Ošetření se vztahuje na zadeček, bříško, boky nebo kolena
 • Ošetření stehen za malý doplatek
 • BEZBOLESTNÁ terapie
 • Odstranění tukových polštářků
 • Ihned VIDITELNÉ výsledky
 • Neuvěřitelné výsledky již po 4 procedurách
 • Útulné prostředí vyhlášeného studia
 • Certifikované přístroje
 • Zaručená SPOKOJENOST
 • Platnost kupónu až do 31. 12. 2012

Detail slevy

Když se řekne „liposukce“, většinou si vybavíte onen nepříjemný bolestivý zákrok v nemocnici, po kterém se ještě dlouhou dobu musíte zotavovat z modřin a pohmožděnin. Co však dělat, když vás trápí nevzhledné tukové polštářky na problematických místech? Studio Perfect Body pro vás našlo řešení, po kterém se budete cítit naprosto skvěle a navíc parádně ušetříte!


 

Že to není možné? Ale ano! Již za 1 kupón můžete dopřát svému bříšku, zadečku, bokům, či jiné partii bezbolestnou neinvazivní liposukci-lipolýzu v délce zhruba 20 – 30 minut. Délka procedury je spíše orientační, záleží na zvolené partii a na správném zahřátí oblasti. Při ošetření stehen (vnitřní i vnější strany) však raději počítejte s delším časovým intervalem (asi 30 – 40 minut) a s malým doplatkem 290 Kč na místě. Není to skvělé?

 

 

I tak to stále není vše, co vás čeká. 1 kupón totiž nezahrnuje pouze zmiňovanou neinvazivní liposukci-lipolýzu, ale i příjemných 45 minut lymfodrenáže, která podpoří výsledky předchozího ošetření.

 

Zní to hezky, ale názvy procedur vám nic moc neříkají? Pojďme se na tu „španělskou vesnici“ podívat srozumitelněji.


 

Neinvazivní bezbolestná liposukce-lipolýza je ve studiu Perfect Body prováděna jedinečnou metodou Exilis, nejnovější metodou na našem trhu. Efektivně tvaruje postavu a zároveň zlepšuje elasticitu a strukturu pokožky i projevy celulitidy. Lipolýza se provádí pouze vnější cestou, takže přístroj nezajíždí pod kůži. Tukové buňky jsou odbourávány působením ultrazvuku a radiofrekvence, následně jsou vyloučeny přirozenou cestou metabolismu. Vše je klinicky testováno, takže se nemusíte obávat žádných komplikací či negativních následků.


 

Ošetření je skutečně bezbolestné, rychlé a viditelné hned po prvním zákroku. Nedoporučuje se však při těhotenství, onemocnění jater, trávicího a lymfatického systému, bakteriálním či virovém onemocnění, kardiovaskulárním onemocnění, nádorovém onemocnění, TBC a při epilepsii. Dále se procedura nedoporučuje, pokud berete antibiotika nebo máte v těle kovové implantáty či kardiostimulátor.

 

Další částí balíčku je lymfodrenáž. Jedná se o velice příjemnou přístrojovou masáž, při které jen relaxujete, užíváte si pohody krásného a útulného studia, zatímco se pomalu aktivuje váš lymfatický systém. Ten je významnou součástí vašeho imunitního systému a odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z těla. Při lymfodrenáži budete zabaleni do speciálních návleků, které se postupně nafukují a vytvářejí tak pozvolný tlak na vaše končetiny. Jedná se o vysoce uvolňující zážitek, kdy vaše tělo dosahuje pocitu lehkosti a vy se tak budete cítit jako v bavlnce!

 

 

Už na nic nečekejte a získejte perfektní postavu ve studiu Perfect Body v Praze!

Kde slevu uplatnit

Studio Perfect Body

Kavčí Hory Office Park

Na Hřebenech II 1718/10

Praha 4

www.studioperfectbody.cz
Otevírací doba
dle objednání

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 20 – 30 minut bezbolestné neinvazivní liposukce (lipolýza) 1 partie vašeho těla + 45 minut přístrojové lymfodrenáže ve studiu Perfect Body v Praze.
 • Ošetření se vztahuje na zadeček, bříško, boky nebo kolena.
 • Liposukce-lipolýza celých stehen (vnější i vnitřní strana) za doplatek 290 Kč na místě.
 • Nutná rezervace předem telefonicky na čísle 606 026 036 nebo emailem na monika.vyletova@ studioperfectbody.cz.
 • Rezervovaný termín lze zrušit minimálně 24 hodin před začátkem ošetření, jinak kupón propadá.
 • Doporučujeme si rezervovat termín alespoň 14 dní před koncem platnosti kupónu.
 • Kupón není směnitelný za peníze a jiné služby nabízené studiem Perfect Body.
Platnost kupónu
od 14. 8. 2012
do 31. 12. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci je 500.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2016 Slevy.cz