Celá ČR
Fulltextové vyhledávání

Skvělých 999 Kč za vaši ŽIVOTNÍ JÍZDU! 30 minut v bouráku jako je Ferrari, Lamborghini, Porsche nebo Mustang z roku 1966. Sleva až 86 % na projížďku v autě snů u Mnichova Hradiště!

999 Kč
UKONČENO
původně6.995 Kč   sleva86%   ušetříte5.996 Kč
Koupeno 48x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Skvělých 999 Kč za vaši životní jízdu Lamborghini, Ferrari, Porsche nebo Mustangem z roku 1966!
 • 1 kupón = 30minutová projížďka v jednom ze superluxusních automobilů firmy Showcars (Ferrari F430, BMW M6 Hamann, Nissan GT-R, Porsche 911 Turbo nebo Ford Mustang GT Convertible)
 • 2 kupóny = 30minutová projížďka v Lamborghini Gallardo
 • Automobily dosahují rychlosti až 300 km/h
 • Neplatíte žádnou kauci
 • Jízdy se uskutečňují na okresní silnici, dálnici a letišti
 • Min. věk 21 let
 • Nutný řidičský průkaz a druhý doklad totožnosti
 • Za příplatek je možné nechat si svou jízdu zaznamenat na DVD
 • 399 Kč příplatek za pohonné hmoty

Detail slevy

Bude to fenomén, svalovec, technik, nebo inovátor? Pojďte se přesvědčit sami a zjistěte, co se skrývá pod tajuplnými názvy. Napovíme vám - zažijete s nimi svou životní jízdu. Už tušíte?


 

Ferrari, Lamborghini, BMW, Porsche, Nissan a Ford Mustang z roku 1966 už natřásají své plechy, ladí motory a zahřívají pneumatiky. Se společností Showcars si nejen prohlédnete, ale i otestujete na vlastní kůži ty nejrychlejší sportovní automobily, jaké v dnešní době existují.

 

 

Na nezapomenutelný zážitek vám stačí jediný kupón, který vás opravňuje ke 30minutové projížďce v jednom z následujících automobilů:

 • Ferrari F430 (Fenomén)
 • BMW M6 Hamann (Svalovec)
 • Nissan GT-R (Inovátor)
 • Porsche 911 Turbo (Technik)
 • Ford Mustan GT Convertible z roku 1966

 

Pokud byste chtěli usednout za volant Lamborghini Gallardo, potřebujete kupóny 2.

 

Kromě "klasiky", jakou jsou Ferrari, Porsche nebo "Lambo" pro vás v Showcars připravili i vytuněné lahůdky v podobě Nissanu GT-R nebo BMW M6 od úpravce Hamann-Motorsport. Opravdoví fajnšmekři si nenechají ujít Ford Mustang GT Convertible z limitované edice z roku 1966. Rozhodně uspokojí i to nejnáročnější přání!

 

 

S Ferrari F430 dosáhnete až 300 km/h díky nové generaci osmiválců Berlinetta. V odlehčeném elegánovi Lamborghini Gallardo otestujete dvoukotoučovou závodní spojku a poznáte výhody konstrukce se znaky z F1.

 

 

Sedmirychlostní převodovku, burácivý zvuk, vášnivou sílu a eleganci vám nabíde BMW M6 v úpravě Hamann Motorsport. Nissan GT-R se zase může pochlubit dechberoucím zrychlením - z nuly na sto za pouhé 3,2 vteřiny!


 

Německou preciznost, vysoký komfort řidiče i spolujezdce, uhlíko-keramické brzdy nebo šestistupňovou převodovku Tiptronic očekávejte u Porsche 911 Turbo.

 

Pokud si libujete v nostalgii a časem prověřené kvalitě, neodoláte jistě legendárnímu modelu Ford Mustang GT COnvertible z roku 1966. Žádný automat, ale čtyřstupňovou manuální převodovku najdete v tomto nejúspěšnějším historickém vozidle všech dob.

Během jízdy s vaším vysněným automobilem vám bude k dispozici proškolený personál, který se postará nejen o vaši bezpečnost, ale umocní váš zážitek svými zkušenostmi. Všechna vozidla jsou v dokonalém technickém stavu a pro každé předání jsou vždy perfektně vyčištěna a připravena, takže slibují opravdu nevšední a bezpečnou akci.


 

Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu (za poplatek), který vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Jízdy jsou vhodné pro jednotlivce i skupiny.

 

 

Při převzetí vašeho vysněného vozu se můžete nechat občerstvit v Showcars Café, kde je pro vás připraveno příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů a dokonce i dětský koutek pro vaše ratolesti.

 

 

O vaše pohodlí se postará příjemný personál, který vám splní nejen jízdu vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.

 

 

Přes 2 500 koňských sil čeká jen a jen na vás!

Kde slevu uplatnit

Showcars

Víta Nejedlého 919

Mnichovo Hradiště

www.showcars.cz
Otevírací doba
Stř - Ne 09:00 - 18:00

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 30minutová projížďka v jednom ze superluxusních automobilů firmy Showcars (Ferrari F430, BMW M6 Hamann, Nissan GT-R, Porsche 911 Turbo nebo Ford Mustang GT Convertible).
 • 2 kupóny = 30minutová projížďka v Lamborghini Gallardo.
 • Termín jízdy rezervujte na www.showcars.cz/objednavka.
 • Další podmínky: min. 21 let, řidičský průkaz a druhý doklad totožnosti.
 • Na místě se hradí poplatek 399 Kč za pohonné hmoty (za 30 minut).
 • Jízdy probíhají na okresní silnici, dálnici a letišti.
Platnost kupónu
od 6. 8. 2012
do 31. 10. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2016 Slevy.cz