Praha
Fulltextové vyhledávání

Pouze 299 Kč za NEOMEZENÝ měsíční vstup na špičkový VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ inSPORTline Rita. Hubněte neomezeně, zdravým způsobem, po celý jeden měsíc a získejte snadno perfektní vypracovanou postavu. Nyní v Praze se slevou neuvěřitelných 82 %!

299 Kč
UKONČENO
původně1.700 Kč   sleva82%   ušetříte1.401 Kč
Koupeno 22x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Pouze 299 Kč za NEOMEZENÝ měsíční vstup na špičkový VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ inSPORTline Rita.
  • 1 kupón = neomezený měsíční vstup na špičkový Vibrační posilovací stroj inSPORTline Rita
  • Zdravé, bezpečné, efektivní a trvalé formování postavy
  • Stačí již pouhých 5 minut setrvat v odpovídajícím postoji
  • Intenzivní procvičení všech tělesných partií najednou
  • Zpevnění pokožky, redukce celulitidy
  • Pozitivní vliv na zvyšování pohyblivosti kloubů, kardiovaskulární systém a hustotu kostní dřeně
  • Účinné odbourávání stresu a příjemný způsob relaxace
  • Perfektní dostupnost studia Vibrolinie – nedaleko stanice metra Černý Most

Detail slevy

Pozitivní vibrace jsou obecně vnímány jako něco příjemného, co příznivě působí na psychickou pohodu člověka. My víme o pozitivních vibracích, které kromě zlepšení nálady i perfektně zpevní vaši postavu, zbaví vás přebytečných centimetrů a mají i celou řadu dalších zdraví prospěšných účinků.


Řeč je o vskutku luxusním VIBRAČNÍM POSILOVACÍM STROJI inSPORTline Rita. Jde o převratnou posilovací techniku, která nevyžaduje často nepřiměřené zatěžování určitých tělesných partií. Nemá negativní dopad na klouby ani páteř. A je časově nesrovnatelně méně náročná než běžné tréninkové lekce v klasických fitcentrech. Takové podmínky, za kterých získáte rychle a snadno záviděníhodnou siluetu, vám zajistí ve studiu Vibrolinie na Praze 9. Za 1 kupón můžete do studia po celý měsíc neomezeně docházet a plně tak využívat až kouzelné moci posilovacího plošiny inSPORTline Rita.

 

A jak je možné, že kila půjdou dolu lehce a ještě k tomu bez negativních vedlejších účinků?

 

Vibrační posilovací stroj Vibrogym Rita funguje na principu efektivních 3D+ vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů. Tím dochází k jejich intenzivnímu posilování. Stačí 5 minut stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. Paže a záda pak lze procvičovat pomocí dvou gumových lanek připevněných ke spodní části této zázračné mašinky. Proti svým kolegyním disponuje Vibrogym Rita modernější, špičkovou technologií a chlubí se tak nesrovnatelně lepšími parametry. Těmi jsou zkrácení doby tréninku, jeho vyšší kvalita a snížení jeho namáhavosti.

 

 


Nejenom, že se budete moci velmi brzo pyšnit krásně vypracovaným tělem. S každou další návštěvou bude vaše pokožka pevnější a celulitida bude muset chtě nechtě zmizet. Navíc dojde k rozhýbání zatuhlých kloubů, kostní dřeň fakt hustě zhoustne a pořádně se vám rozproudí krev v žilách, což bude s povděkem kvitovat váš celý kardiovaskulární systém Tím ovšem výčet opravdu dobrých služeb VIBRAČNÍ PLOŠINY inSPORTline Rita nekončí. Vibrace, které vyvíjí, nemilosrdně odbourávají stres a pomohou vám dokonale relaxovat. Speciální adhezní podložka vám pak dopřeje blahodárnou masáž chodidel, dlaní, zadečku a zad současně.

 

Svými vlastnostmi je tahle kráska po konzultaci s lékařem vhodná pro rekonvalescenci po úrazech a operacích i při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů. Výborně pak doplňuje trénink zanícených sportovců, zejména v disciplínách jako jsou běh, inline bruslení, lyžování nebo třeba cyklistika.

 

Je nad slunce jasné, že VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ inSPORTline Rita je absolutní jedničkou ve své třídě a nesrovnatelně účinnější než jeho zastaralí bratránci a sestřenky v klasických fitcentrech.

 

Jděte chytře s dobou a dejte nadobro vale špíčkům, dolíčkům i bolestem při pohybu!

Kde slevu uplatnit

VIBROLINIE

Bryksova 45

Praha 9 - Černý Most

 

Cca 3 minuty pěšky od stanice metra Černý Most

Parkování před studiem

www.vibrolinie.cz
Otevírací doba
Dle tel. domluvy.

Podmínky slevy

  • 1 kupón = neomezený měsíční vstup na špičkový Vibrační posilovací stroj inSPORTline Rita
  • Objednávky na telefonním čísle 721 665 220 nebo 773 950 507.
Platnost kupónu
od 1. 8. 2012
do 31. 12. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci je 500.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2016 Slevy.cz