Fulltextové vyhledávání

Skvělých 3 500 Kč za báječný sportovní i odpočinkový VÍKEND pro 2 osoby v Jizerských horách s PLNOU PENZÍ! Čeká vás 6 hodin výuky TENISU, sobotní grilovačka a skvělá atmosféra. Užijte si netradiční víkend se slevou 71 %!

3.500 Kč
UKONČENO
původně12.000 Kč   sleva71%   ušetříte8.500 Kč
Koupeno 0x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Jen 3 500 Kč za sportovní i odpočinkový VÍKEND pro 2 osoby v Jizerských horách s PLNOU PENZÍ.
 • 1 kupón = 3 dny (2 noci) ubytování s plnou penzí v horských chatách Jana a Štěpánka v Jizerských horách pro 2 osoby
 • 6 hodin VÝUKY TENISU pod vedením špičkového TRENÉRA 1. a 2. třídy (3 hodiny/osoba)
 • Závěrečný TURNAJ o věcné ceny mezi pokročilými hráči (4 – 6 hodin)
 • Sobotní zábavný SPOLEČENSKÝ VEČER spojený s GRILOVÁNÍM
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky a společným soc. zařízením
 • Možnost podniknout VÝLETY na rozhlednu Štěpánku, do Harrachova na Mumlavské vodopády, do sklářského muzea a pivních lázní
 • Možnost pronájmu tenisových kurtů či haly včetně nových míčů
 • Báječná ATMOSFÉRA
 • Poznání nových lidí
 • Zajímavě strávený víkend
 • Skvělý DÁREK
 • Vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií

Detail slevy

Baví vás sport a zároveň si rádi odpočinete od všedního života? Nudíte se a nechcete trávit svůj volný čas ve stereotypu? Co si takhle užít víkend v přírodě, zahrát si tenis a pak se třeba vydat na zajímavý výlet?  Že vám tento text mluví z duše? Pak hurá do Jizerských hor!

 


Tenisová škola Mirky Melicharové si pro vás připravila jedinečný zážitek v podobě tenisového víkendu stráveného v příjemném prostředí horských chat Jana a Štěpánka v Jizerských horách. Můžete se těšit na 3 dny (2 noci) v nádherné přírodě a s plnou penzí pro 2 osoby, takže se vlastně nemusíte starat o nic jiného než o svoji dobrou náladu!

 

 

Kromě zmiňovaného ubytování vás za 1 kupón dále čeká:

 • 6 hodin výuky tenisu s profesionálním trenérem (1 osoba = 3 hodiny)
 • Společenský večer s grilováním
 • Plná penze

 

 

 

Horské chaloupky vás jistě okouzlí a navodí příjemnou atmosféru hned po příjezdu. Ubytováni budete v chatě Štěpánka, která disponuje novým vnitřním vybavením, novými sprchami i WC a útulnými pokojíčky. Na jídlo budete chodit asi 50 m do chaty Jana nebo můžete využít starodávné kuchyně a připravit si pokrm dle vlastních chutí a představ.

 

 

Nenechte si ujít příležitost využít tento nabitý balíček pro 2 osoby a prožít skvělý víkend plný aktivního odpočinku! I když jste tenis nikdy nehráli, to vůbec nevadí – zkušený profesionální trenér si s vámi poradí. Ale nebojte se, rozhodně vám kůži z těla nesedře, jde spíš o to se pobavit a příjemně strávit volný čas aktivním odpočinkem.

 

 

Tenis se hraje v přilehlých tenisových areálech na antukovém či umělém povrchu. Pokud by bylo chladno nebo deštivo, je možné výuku přesunout do kryté haly v hotelu Orea Sklář v Harrachově.

 

Jak výuka probíhá?

 

Budete rozděleni do skupin podle věku a výkonnosti a seznámeni se základními tenisovými údery – forehand, backhand, voleje, smeč a podání. Jestli jste pokročilí hráči, je pro vás připraven nácvik speciálních úderů a taktik při dvouhře a čtyřhře. Svůj volný čas dále můžete využít k poznávání krásného okolí – lze si vyjít na procházku do přírody, vyjet na kola nebo na in-line brusle. Možností je skutečně spousta!

 

 

Jedinou podmínkou pro tuto akci je časové rozvržení – vždy se jezdí na 3 dny od pátku do neděle. A jaký vás vlastně v tyto dny čeká program? V pátek v odpoledních či večerních hodinách (do 19 hod.) bude očekáván váš příjezd. Po ubytování v horských chatách vám bude podávána večeře. Aby byl tento pobyt pro vás ještě příjemnější, po večeři následuje zábavný seznamovací večírek, který dodá celému víkendu přátelský nádech.

 

 

Sobota je ve znamení sportu. Po snídani se odjíždí na tenisové kurty, kde se setkáte se špičkovými trenéry 1. a 2. tříd. Ti se vám budou po celý den věnovat, učit vás správně hrát tenis a zlepšovat své dovednosti v tomto sportu. Výuka tenisu je rozdělena na 2 části – od 9 do 12 hodin hraje jeden z dvojice, ve 13 hodin je pauza na oběd a odpočinek, od 16 do 18 hodin pak hraje druhý z dvojice. Výuka probíhá skupinově (2 – 4 hráči na 1 trenéra), po domluvě lze absolvovat i individuální lekci.

 

 

Po aktivně stráveném dni následuje zasloužená večeře v 19 hodin a o hodinu později se můžete těšit na další společenský večer v zábavném a pohodovém duchu.

 

Nedělní harmonogram je z části podobný jako ten sobotní – po snídani se od 9 do 12 hodin pořádá tenisový turnaj o věcné ceny a ve 13 hodin následuje oběd. Poté můžete jet poznávat krásy Harrachova. Je zcela na vás, jak budete chtít využít čas.  Můžete si zajet na výlet do Polska, ZOO nebo do aquacentra v Liberci, na Ještěd apod.

 

 

Už neváhejte a přijeďte svůj víkend strávit jinak – aktivním odpočinkem v Jizerských horách!

Kde slevu uplatnit

TENISOVÁ ŠKOLA - Mirka Melicherová

Chata Jana a Štěpánka
Rejdice 26
468 48 Kořenov

www.tenisovaskola.net

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 3 dny (2 noci) ubytování s plnou penzí v horských chatách Jana a Štěpánka v Jizerských horách pro 2 osoby + 6 hodin výuky tenisu (3 hodiny/osoba).
 • Termín pobytu je nutné předem zarezervovat na telefonu 775 030 846.
 • Kupón lze uplatnit vždy na pátek, sobotu a neděli.
 • Na daný víkendový termín lze přihlásit maximálně 15 osob.
 • V případě špatného počasí výuka probíhá v kryté tenisové hale.
 • Termíny víkendů: 27.7.-29.7., 3.8.-5.8., 10.8.-12.8., 17.8.-19.8., 7.9.-9.9., 14.9.-16.9., 21.9-23.9., 28.9.-30.9., 5.10.-7.10., 12.10.-14.10., 19.10.-21.10., 26.10.-28.10.
Platnost kupónu
od 27. 7. 2012
do 28. 10. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2016 Slevy.cz