Fulltextové vyhledávání

3denní ZIMNÍ DOVOLENÁ v JESENÍKÁCH blízko SKI AREÁLŮ pro 2 dospělé a 2 děti ve Vrbně pod Pradědem.

790 Kč
UKONČENO
původně1.200 Kč   sleva34%   ušetříte410 Kč
Koupeno 2x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 7 kreditů.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 3denní ZIMNÍ DOVOLENÁ v JESENÍKÁCH blízko SKI AREÁLŮ pro 2 dospělé a 2 děti ve Vrbně pod Pradědem.
bezpečný nákup
 • 1 kupón = 3denní pobyt pro 2 dospělé a 2 děti v penzionu LAURI ve Vrbně pod Pradědem
 • Pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a lednicí
 • Společná kuchyňka, v dosahu restaurace
 • Ski areály v Ludvíkově, v Karlově Studánce, na Anabergu, v Malé Morávce atd.
 • V blízkosti PRADĚD, OVČÁRNA, Karlova Studánka
 • Turistické stezky nejen v CHKO Jeseníky
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

Přijměte pozvání do říše, která vás okouzlí nádhernou přírodou v podhůří Jeseníků a doslova vás nadchne svým bohatstvím na turistické majestáty jakým je například Praděd, Ovčárna, Karlova Studánka, Velký Javorník nebo Červenohorské sedlo. A taky si zde můžete skvěle zalyžovat!
Stačí vám 1 kupón, na základě kterého pohodlně ubytujete celou vaši výpravu v penzionu Lauri ve Vrbně pod Pradědem. Váš základní tábor tak rozložíte v bodě, z nějž se vám naskytne přenádherný výhled na město i na krajinu v jeho okolí. Za 1 kupón se zkrátka můžete těšit na dovolenou za hubičku v sestavě 2 dospělých osob a 2 dětí do 10 let a to rovnou na 2 noci.


 

Penzion Lauri zakotvil na místě hned u lesa a naskytne se vám z něj vyhlídka na Vrbno pod Pradědem a jeho okolní přírodu a v zimě na osvětlený lyžařský vlek. Penzion Lauri je pro svou polohu vaším ideálním startem pro výpravy pěšky, ale třeba i na běžkách. Příznivci sjezdového lyžování v zimě jistě rádi zavítají do některého ze spousty lyžařských areálů v okolí. Nejbližší se nachází pouhý 1 km od penzionu.

 

 

Lyžovat můžete ve Vrbně pod Praděden, v Ludvíkově ( 5 Km), v Karlově Studánce (8 Km), na Anabergu (10 Km), v Malé Morávce (16 Km), na Karlově (20 Km) a na Pradědu (24 Km).

 

 

Ubytovací kapacita penzionu Lauri činí 44 lůžek, přičemž na výběr jsou útulné 2 a 3lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV s Digi přípojkou a s lednicí. V objektu je dále společenská místnost, bar a kuchyňka vybavená sklokeramickou deskou, rychlovarnou konvicí, nádobí pánvičkami a dalšími nezbytnostmi.

 

 

Na dosah ruky najdete hned několik restaurací, které mohou vyřešit stravování vaší výpravy za vás. V penzionu Lauri je vám také plně k dispozici hřiště, velká zastřešená terasa a bezplatné parkoviště.Již samotný název města, ve kterém se penzion Lauri nachází, předesílá opravdového velikána, totiž nejvyšší horu Moravy a Slezka, symbol Jeseníků i celého kraje. Uhádli jste? Nepochybujeme. Praděd je proslulým majestátem o výšce 1492 m a na jeho vrchol, který zdobí televizní věž s rozhlednou, se můžete vydat po jedné z mála povolených cyklostezek v CHKO Jeseníky. Náročný výšlap rozhodně stojí za božský výhled na Beskydy, Krkonoše, polské roviny i Vysoké Tatry. 

Další „nej“ si připisuje Karlova Studánka, obec v bruntálském okrese nejvýše položená. Leží na východní straně nejvyšší hory Jeseníků Pradědu, v údolí horské říčky Bílé Opavy a zasahuje do rezervace okolo Pradědu. Vedle lázeňství je i známým horským rekreačním střediskem. V dnešní době patří jednoznačně k místům s nejvyšší čistotou ovzduší.

 


Mohli bychom ve výčtu rozmanitých objevitelských cest za zajímavými cíli pokračovat. Zmiňme ještě Červenohorské sedlo, Velký Javorník, nebo třeba vodopády řeky Bílá Opava. Nicméně se jistě sami poohlédnete po těch nejlákavějších, přesně podle vašeho gusta. Jejich výčet i s podrobnými informacemi je pro vás přehledně připravený na stránkách www.turistika.cz.

 

 

Ulovte svého SÓLO KAPRA. Vaše dovolená v penzionu LAURI – lepší, než od zlaté rybičky.


Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Penzion LAURI

Mnichov 336

Vrbno pod Pradědem

Tel. 777 579 840

www.lauri.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 3denní (2 noci) dovolená pro 2 osoby a 2 děti do 10 let.
 • 2x ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením.
 • Rezervace předem na telefonním čísle 777 579 840.
 • Vytištěný kupón je nutné předložit při nástupu na ubytování.
Platnost kupónu
od 6. 2. 2014
do 30. 4. 2014
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz