Jablonec nad Nisou
Fulltextové vyhledávání

60minutová MASÁŽ DLE VÝBĚRU přímo u vás DOMA! Rekondiční, těhotenská, lymfatická, sportovní a další.

249 Kč
UKONČENO
původně450 Kč   sleva45%   ušetříte201 Kč
Koupeno 3x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 2 kredity.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 60minutová MASÁŽ DLE VÝBĚRU přímo u vás DOMA! Rekondiční, těhotenská, lymfatická, sportovní a další.
bezpečný nákup
 • 1 kupón = 60minutová MASÁŽ DLE VÝBĚRU přímo v pohodlí VAŠEHO DOMOVA!
 • Masážní stůl a vše potřebné přiveze masérka
 • Na výběr z 5 masáží
 • Těhotenská, lymfatická, rekondiční a další
 • Ta nejlepší relaxace u vás doma
 • Masáže probíhají v Jablonci nad Nisou
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

„Všude dobře, doma nejlépe.“ A když si v pohodlí vašeho domova užijete ještě hýčkání v podobě senzační profesionální masáže, povýšíte pocity blaha na přímo božskou relaxaci.Stačí vám 1 kupón a můžete se těšit na hodinovou masáž podle vlastního výběru přímo v pohodlí vašeho domova a třeba i za doprovodu vaší oblíbené hudby. Až k vám domů přijede zkušená, profesionální masérka s nabídkou hned z pěti následujících nejvyhledávanějších masážních terapií:

 

 • Těhotenská
 • Rekondiční
 • Lymfatická
 • Relaxační aroma
 • Klasická sportovní

 

Nemusíte nikam cestovat, ani se o nic starat. Stačí připravit místečko pro masážní stůl, který si s sebou přiveze paní masérka a pak se už jen příjemně naladit na hodinu nebesky krásného rozmazlování. Ještě intenzivnějších prožitků dosáhnete, bude-li celou masáž doprovázet podkres v podobě vaší oblíbené hudby. Máte-li k dispozici CD přehrávač, rozhodně ho využijte. Nemáte-li žádné speciální přání pokud jde o výběr melodie, můžete využít některou z nabídky relaxačních skladeb, které má masérka vždy po ruce.

 

 

Rekondiční masáž

Je vhodná pro osoby, které zatěžují svůj organismus jednostranně nebo nemají dostatek příležitostí k přirozeně rozmanitému namáhání všech částí těla. Např. z důvodu sedavého zaměstnání nebo zaměstnání, které vyžaduje opakované vykonávání stejného jednostranného pohybu. Tím dochází ke zkracování šlach a zatuhnutí svalů. Tato masáž dopomáhá k uvolnění, zmírnění bolesti a odstranění únavy. Masáž zad a šíje.


Těhotenská masáž

Je vhodná pro těhulky od dokončeného 12. týdne těhotenství. Využívá se jako báječná prevence, napomáhá uvolnění a relaxaci vašeho těla, ale dokáže pomoci i při potížích. Dopřejte si úlevu od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou i bolavých prsů. Pravidelná těhotenská masáž významně usnadňuje průběh těhotenství a porodu.


Lymfatická masáž

Jemnou, příjemnou, pomalou a uvolňující lymfatickou masáží stimuluje masérka tok lymfy a odplaví jejím prostřednictvím veškeré nežádoucí usazené látky z vašeho těla. Neméně pozitivní účinky prokazuje lymfatická masáž s otevřením uzlin i proti bolestem hlavy, proti otokům a pocitu těžkých nohou, působí proti únavě a stresu a podílí se významnou měrou na odbourávání tuků. Pomáhá tak zmírnit projevy celulitidy a celkově tak zkrášlit vaši siluetu.


Relaxační aroma masáž

Pomocí relaxační aroma masáže dosáhne masérka vaší psychické a fyzické pohody. Již v dávných dobách se prokázala spojitost mezi psychickým a fyzickým napětím. Aroma masáž se nabízí v případech, kdy je člověk ovlivněn stresem, z něhož mohou druhotně plynout bolesti hlavy, zažívací poruchy, bolesti zad a nespavost. Mimo jiné zlepšuje pohyblivost kloubů, posiluje imunitní systém, stimuluje metabolismus, zvyšuje prokrvení kůže, uvolňuje tok energií v těle, oživuje pokožku, zklidňuje dech a navozuje lepší pocit relaxace.

 

 

Klasická sportovní masáž

Je určena těm z vás, kteří se věnujete amatérské i profesionální sportovní činnosti, nebo podstupujete jinou zvýšenou fyzickou zátěž. Tato masáž se provádí pro komplexní regeneraci, která uleví svalům a připraví je na další výkon. Působí preventivně, předchází poraněním v důsledku velké námahy. Pomáhá vám ke snížení únavy, k regeneraci svalů a tkání, prokrvení kůže, podporuje odplavování toxinů z těla, podporuje činnost lymfatického a cévního systému, uvolňuje napětí ve svalech a dokáže zmírnit bolest svalů a šlach. Masáž zad a šíje.


Blaho, které si vás najde – MASÁŽ DLE VAŠEHO VÝBĚRU přímo v pohodlí vašeho domova!


Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Salon Penelope

Masáže probíhají

v Jablonci nad Nisou

Tel. 732733219
salonpenelope.webnode.cz
Otevírací doba
Dle objednávek

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 60minutová MASÁŽ DLE VÝBĚRU přímo u vás doma.
 • Masáže probíhají v Jablonci nad Nisou.
 • Na výběr masáž rekondiční, těhotenská, lymfatická, relaxační aroma nebo klasická sportovní.
 • Stačí připravit místo na masážní stůl a CD přehrávač.
 • Můžete si připravit vlastní hudbu jako doprovod k masáži.
 • Objednávky na telefonním čísle 732733219 nebo na e-mailové adrese masaze.monika.jablonec@seznam.cz.
 • V objednávce je potřebné uvést kód kupónu a vytištění kupón předložit před začátkem masáže.
 • Objednávku lze zrušit nejdéle 24 hodin předem, jinak hodnota kupónu bez náhrady propadá.
 • Objednávky provádějte nejdéle 14 dnů před koncem platnosti kupónu.
Platnost kupónu
od 29. 1. 2014
do 31. 5. 2014
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2022 Slevy.cz