Liberec
Fulltextové vyhledávání

MASÁŽ dle výběru ze 6 masáží včetně ČOKOLÁDOVÉ. Tip na dárek k VALENTÝNU pro ženy i muže.

179 Kč
UKONČENO
původně400 Kč   sleva55%   ušetříte221 Kč
Koupeno 2x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 1 kredit.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: MASÁŽ dle výběru ze 6 masáží včetně ČOKOLÁDOVÉ. Tip na dárek k VALENTÝNU pro ženy i muže.
bezpečný nákup
 • 1 kupón = 45minutová masáž dle výběru ze 6 masáží
 • Lymfatická, regenerační, antistresová masáž hlavy
 • Těhotenská masáž, relaxační medová masáž
 • Čokoládová masáž
 • Individuální péče špičkového personálu
 • Super tip na dárek!
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

Všichni se jistě shodneme, že kvalitně provedená masáž dokáže s naším tělem divy. Ten pocit, kdy se cítíte jako znovuzrození, zregenerovaní a absolutně uvolnění…Za 1 kupón si vychutnáte 45minutovou masáž dle vlastního výběru v salonu Penelope. Podle nálady se můžete těšit na lymfatickou masáž, regenerační masáž, antistresovou masáž hlavy, těhotenskou masáž, relaxační medovou masáž nebo čokoládovou masáž.

 

Regenerační masáž je vhodná pro osoby, které zatěžují svůj organismus jednostranně a dále pro osoby, které nemají dostatek pohybu, čímž dochází ke zkracování šlach a zatuhnutí svalů. Tato masáž dopomáhá k uvolnění, zmírnění bolesti a odstranění únavy.

 

Lymfatická masáž je velmi silný nástroj pro celkovou REGENERACI vašeho organismu. Dokáže zalarmovat jeho obranyschopnost, zbavit ho nežádoucích látek i zahnat únavu. Nicméně nyní je zcela určitě nejaktuálnější hlavně její účinek proti obezitě i celulitidě a její schopnost poctivě revitalizovat vaši pokožku. Rytmické a systematické masérské hmaty ideálně stimulují váš lymfatický systém. Pokud nepracuje správně, může jeho disfunkce vyústit v nepříjemná onemocnění. Pro vaši imunitu bude proto tato RUČNÍ LYMFODRENÁŽ neocenitelnou vzpruhou.Masáž hlavy je původem z Indie a vychází z ájurvédského učení. Svými účinky skvěle napomáhá navodit duševní pohodu, odplavuje veškerý stres a zároveň také stimuluje růst vlasů. Na hlavě se nachází množství nervových zakončení. Dle čínské medicíny tudy probíhá mnoho energetických drah, na kterých se nacházejí akupunkturní body, jejichž masáží terapeutka nepřímo působí na vnitřní orgány těla a harmonizuje v nich proudění energie. Dá se jí odstranit i bolest hlavy a očí.


Těhotenská masáž je masáž vhodná pro těhulky od dokončeného 12. týdne těhotenství. Je vhodná jako prevence na uvolnění a relaxaci těla, ale i při potížích. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou i bolavých prsů. Usnadňuje průběh těhotenství a porodu.

 
Medová masáž má své základy ve starověkém Tibetu, kde byla využívána k léčení. Med dokáže proniknout hluboko do kůže, kde absorbuje toxiny a vytáhne je z těla ven na povrch kůže, odkud se pak nečistoty smyjí. Zároveň tělo vstřebá vitamíny a stopové prvky, které med obsahuje. Medová masáž má pro tělo očistné účinky, je vhodná pro osoby s bolestmi zad, trpící artritidou, s poruchami metabolismu i osoby nachlazené. Napomáhá při odstraňování celulitidy, jelikož odvádí toxiny z těla a napíná  a zpevňuje kůži. Masáž není vhodná pro osoby s alergií na med! Masáž je "štiplavá".

 

Čokoláda jako účinná látka využívaná při masážích a zábalech vás dokonale zbaví únavy, pocitu těžkosti a napětí a škodlivých látek z vašeho organismu.

 

 

Takovou dávku blahodárných účinků může nabídnout málokterý kosmetický prostředek. Čokoláda však ano. Kromě již uvedených, vám prospěje ještě dalšími pozitivními vlastnostmi:

 

 • Uvolňuje zatuhlé svaly
 • Hydratuje, omlazuje a tonizuje pokožku
 • Zbavuje ji šupinek, odumřelých buněk a seschlé kůže
 • Navrací jí jemnost a pružnost
 • Zlepšuje funkci ledvin, střev a dalších orgánů
 • Má příznivý vliv na srdeční činnost
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Stimuluje produkci hormonů štěstí

 


Každý si potřebuje jednou za čas „dobít baterky“ – přijďte se zregenerovat do salonu Penelope i vy nebo kupón věnujte jako dárek!


Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Salon Penelope

Vrchlického 338/3

Liberec XIII-Nové Pavlovice

Autobus č. 13, 24, 26, 40, 41, 51
salonpenelope.webnode.cz
Otevírací doba
Dle objednávek

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 45minutová masáž dle výběru ze 6 masáží.
 • Lymfatická masáž, regenerační masáž, antistresová masáž hlavy, těhotenská masáž, relaxační medová masáž nebo čokoládová masáž.
 • Nutná rezervace předem na telefonu 732 733 219.
 • Objednávejte se prosím nejpozději 14 dní před skončením platnosti kupónu.
 • Zrušení objednávky minimálně 24 hodin předem, jinak kupón propadá.
 • Při příchodu je nutné PŘEDLOŽIT KUPÓN.
Platnost kupónu
od 27. 1. 2014
do 31. 5. 2014
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2022 Slevy.cz