Praha
Fulltextové vyhledávání

Jen 399 Kč za balíček KOMPLEXNÍ LÉČBY 6 tibetskými léčebnými technikami! 1,5 hodiny ucelené péče od PULZNÍ DIAGNOSTIKY, přes magnetickou AKUPUNKTURU, STONE TERAPII, bodovou masáž a další procedury. Nyní v Praze se slevou 80%.

399 Kč
UKONČENO
původně2.000 Kč   sleva80%   ušetříte1.601 Kč
Koupeno 18x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Jen 399 Kč za balíček KOMPLEXNÍ LÉČBY 6 tibetskými léčebnými technikami!
 • 1 kupón = 30 minut konzultace (pohovor, pulzní diagnostika a prohlídka) a 60 minut léčení (baňkování, masáž, stone-terapie, magnetická akupunktura, prohřívání pelyňkovými doutníky)
 • Prevence možných a léčba již existujících onemocnění
 • Odbourání stresu, obnova duševní rovnováhy, posílení vitality
 • Nyní v Praze na klinice Naran - první klinice tradiční tibetské medicíny v ČR
 • Bohaté zkušenosti a neustálé zdokonalování kvalifikovaných lékařů přímo u tibetských mistrů
 • Bonus pro držitele kupónu - 60 % sleva na dalších 10 sezení v období platnosti kupónu
 • Lahodný zelený čaj zdarma

Detail slevy

Každý z nás si určitě přeje udržet si dobrou kondici, pevné zdraví i vitalitu. K tomu dobře vypadat a zůstat v psychické pohodě. I když se dají najít různé rady, jak toho dosáhnout, často všechny ty tenké struny prostě neladí. Cítíme se pak celí rozlámaní, nebo dokonce onemocníme. Působí na nás stres a býváme podráždění. My vám teď ukážeme, že přeci jenom existuje účinný recept. Chtěli byste ho znát? Čtěte dále!   


Tradiční tibetská medicína si po staletí nejen uchovává, ale i stále zdokonaluje vědomosti, které čerpá z oblasti vědy, umění i filozofie. A právě toto jedinečné spojení dokáže uvést ve vzájemný soulad tělo i duši a vytvořit tak odolný harmonický celek. To je přesně ten kýžený efekt. Přes všechny životní nástrahy zůstáváme vyrovnaní, plní energie a zdraví nám dobře slouží.Ale kde a jak se svěřit do péče skutečných odborníků, kteří taje tibetského lékařství dokonale ovládají? Tibet je poněkud z ruky. Co takhle návštěva oázy tibetského umu přímo v Praze? A k tomu hned na klinice Naran, první klinice tradiční tibetské medicíny v ČR? Právě teď, je pro vás připraven skvělý kupón, za který získáte na této klinice celý balíček těch nejpůsobivějších tibetských procedur s bezkonkurenční slevou.

 

A na co konkrétně se můžete těšit vy osobně? Nebo raději uděláte radost někomu, na kom vám opravdu záleží, dárkem v podobě kupónu?

 

1 kupón = 30 minut konzultace (pohovor, pulzní diagnostika a prohlídka) a 60 minut léčení (baňkování, masáž, stone-terapie, magnetická akupunktura, prohřívání pelyňkovými doutníky).

 

Pulzní diagnostika

Každé léčení by vždy mělo probíhat na základě správně stanovené diagnózy. Proto vaše návštěva kliniky Naran začne pulzní diagnostikou. Jedná se o efektivní metodu, která dokáže předjímat možné onemocnění nebo odhalit již existující a zároveň lokalizovat místo jeho vzniku v těle. Při následující péči se tak váš lékař může zaměřit na potenciální rizika či aktuální obtíže.

 

 


Magnetická akupunktura

Na specifické akupunkturní body vašeho těla budou přesně umístěny speciální akupunkturní baňky, čímž dojde k aktivaci životní energie, k produkci hormonu radosti – endorfinu a tím ke zpomalení procesu stárnutí. Tato technika jednoduše probouzí sebeléčebné síly vašeho organismu.

 

Stone terapie

Léčebné účinky jsou dosahovány díky přikládání teplých kamenů na určité partie vašeho těla. Tato technika podporuje kardiovaskulární systém, upravuje krevní tlak, zamezuje svalovým křečím, normalizuje metabolismus, léčí nespavost, posiluje imunitu a vitalitu a navíc aktivuje v těle jeho vnitřní rezervu.

 

 

Energetická bodová masáž

Prostřednictvím působení na určité akupresurní body dochází ke zlepšení funkce vnitřních orgánů a celých systémů jako jsou: lymfatický systém, centrální nervový systém nebo třeba krevní oběh. Výsledkem je odstranění napětí, detoxikace organismu a celkové uvolnění.

 

Vakuová terapie

Snadná metoda, jak se zbavit nežádoucího držáka, kterým je dnes tolik rozšířená celulitida. Vakuová terapie totiž rozproudí mikrocirkulaci tělních tekutin a tak přirozeným způsobem revitalizuje podkožní vrstvu. To má zároveň pozitivní vliv i na úbytek nežádoucích centimetrů.

 

 

Prohřívání pelyňkovými doutníky – moksoterapie

Spočívá v nahřívání akupunkturních bodů nebo jejich drah pelyňkovými kuželíky o velmi vysoké teplotě. Dokáže léčit astma, alergie, onemocnění páteře či kloubů, nebo jiné chronické potíže. Tělu je dodána nová energie, kterou pak může ze vzniklých zásob využít při jejím nedostatku.

 

Zkrátka tento unikátní balíček staletími prověřených tradičních tibetských procedur je tou nejlepší cestou k životu v plné síle a bez nervového vypětí.

 

Klinika Naran v Praze přináší tibetskou medicínu v její nejryzejší podobě. Zdejší kvalifikovaní lékaři absolvovali nejvyšší lékařské vzdělání a praktikují zkušenosti získané přímo od tibetských mistrů.

 

 

Nenechávejte nic náhodě. Tradiční tibetská medicína je základem pro váš harmonický život!

Kde slevu uplatnit

Klinika NARAN

Milady Horákové 101

Praha 6

doctortibet.com
Otevírací doba
Po - Pá: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 15:00

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 30 minut konzultace (pohovor, pulzní diagnostika a prohlídka) a 60 minut léčení (baňkování, masáž, stone-terapie, magnetická akupunktura, prohřívání pelyňkovými doutníky).
 • Bonus pro držitele kupónu - 60 % sleva na dalších 10 sezení v období platnosti kupónu (tj. 800 Kč/1 sezení po slevě, důchodci 650 Kč/1 sezení po slevě).
 • Lahodný zelený čaj zdarma.
 • Rezervace na tel.: 224 316 809, 224 323 906.
 • Jedna osoba může využít pouze jeden kupón!
 • Kupón platí pouze na jedno provedení procedur.
 • Kupóny nelze sčítat.
 • Službu lze čerpat pouze po předložení vytištěného kupónu.
 • Kupón předkládejte bez vyzvání.
 • Kontraindikace se stanovují na klinice po předběžné konzultaci s doktorem.
Platnost kupónu
od 16. 7. 2012
do 16. 9. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Maximální počet kupónů na osobu je 1.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2016 Slevy.cz