Praha
Fulltextové vyhledávání

Jen 389 Kč za 45minutovou KRYOLIPOLÝZU, 30minutovou přístrojovou LYMFODRENÁŽ a zeštíhlující ZÁBAL. Hubněte bez námahy s BALÍČKEM PRO PERFEKTNÍ TĚLO na léto se slevou 96 % ve studiu Body Calm!

389 Kč
UKONČENO
původně8.800 Kč   sleva96%   ušetříte8.411 Kč
Koupeno 39x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Jen 389 Kč za 45minutovou KRYOLIPOLÝZU, 30minutovou přístrojovou LYMFODRENÁŽ a zeštíhlující ZÁBAL.
 • 1 kupón = 45minutová kryolipolýza včetně bezpečnostní membrány, speciální zábal a 30minutová přístrojová lymfodrenáž ve studiu Body Calm
 • Kryolipolýza je vhodná hlavně pro redukci tukových polštářků v oblasti břicha, boků, vnitřních a vnějších stehen a zad
 • Speciální zábal podpoří účinky hubnoucí procedury
 • Na výběr máte skořicový, anticelulitidní nebo tvarující zábal
 • Přístrojová lymfodrenáž je skvělou tečkou za honbou na štíhlejší tělo
 • Je ideální pro zrychlení a vyčištění lymfatického systému, odstranění celulitidy a zeštíhlení
 • Profesionální a zdravotně vyškolený personál studia Body Calm

Detail slevy

Léto se nezadržitelně blíží. Pokud při pohledu na svou postavu pouze zoufale vzdycháte a začínáte plánovat přísnou redukční dietu, zadržte. Chcete přece přijít pouze o tuky, ne o svalovou hmotu!

 

Svaly si nechte, ale s tuky a celulitidou se můžete začít pomalu (nebo možná raději rychle) loučit. Se zeštíhlujícím balíčkem ze studia Body Calm totiž na tyto problémy s postavou můžete klidně zapomenout a věnovat se něčemu příjemnějšímu. Třeba nákupu nových plavek.

 


Za 1 kupón podstoupíte více než hodinovou sérii procedur. Nejdříve přijde na řadu 45minutová kryolipolýza aneb zabiják tuků a pak si můžete odpočinout při 30minutové přístrojové lymfodrenáži. Aby byly výsledky co nejlepší, personál vám navíc aplikuje speciální zábal, který zeštíhlující účinek podpoří.

 

Kryolipolýza patří mezi nejžádanější a nejefektivnější procedury pro odstranění tukových buněk neinvazivní, bezpečnou a zcela bezbolestnou cestou pomocí zmražení. Ve studiu Body Calm vám speciálně vyškolený zdravotní personál požadovanou partii ošetří patentovanou hlavicí se speciální membránou, která je určená striktně jen pro jedno jediné ošetření a umožní použít minusových hodnot ochlazování, aniž by byla porušena pokožka.

 

Na výběr nyní dokonce máte ze dvou variant – klasické kryolipolýzy a absolutní novinky – termokryolipolýzy.


 

 

Klasická kryolipolýza probíhá tak, že pomocí speciálního nástavce odborně vyškolený personál nasaje nadbytečnou tukovou vrstvu, na kterou posléze 45 minut působí chlad. Tukové buňky odumírají a následně jsou z těla vylučovány pomocí lymfatického systému.

 

Termokryolipolýza je pro změnu založena na střídání fází tepla a chladu, které se mění po 5 minutách.

 

Ač jsou metody rozdílné, výsledek je podobný. Dostaví se po jednom až dvou měsících a je TRVALÝ. Po jednom nasátí je zničeno minimálně 25 % tukových buněk v ošetřené oblasti a účinek je srovnatelný s klasickou liposukcí. Tato metoda je vhodná zejména pro redukci tukových polštářů v oblasti bříška, boků, zad a paží. Neprovádí se v těhotenství či při menstruaci, osobám s onemocněním srdce, jater, ledvin, s kardiostimulátorem či velkými kovovými implantáty. Nedoporučuje se také osobám s rakovinou, epilepsií, diabetem 3. stupně nebo kožním onemocněním v místě ošetření.

 

 

Poté už přijde na řadu lymfodrenáž. Aby byla co nejúčinnější, personál vám ještě před ní aplikuje speciální zábal. Můžete si vybrat jeden ze tří druhů – skořicový, anticelulitidní nebo tvarující.


Přístrojová lymfodrenáž za použití speciálních nohavic trvá 30 minut. Je tou správnou třešničkou na zeštíhlujícím dortu, protože zrychlí a vyčistí lymfatický systém, odstraní celulitidu a zeštíhlí. Lymfodrenáž však umí mnohem více – je vhodná také pro odvodnění organismu a detoxikaci, ale i pro zmírnění křečových žil, otoků nohou, při žilní nedostatečností nebo pocitu unavených nohou.

 

 

Dokonale účinní zabijáci tuku na vás čekají v plné zbroji ve studiu Body Calm!

Kde slevu uplatnit

Studio BODY CALM

Studio Body Calm Pankrác
Na Strži 5

NEBO

Studio Body Calm Kunratice
K Borovíčku 1

www.bodycalm.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 19:30

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 45minutová kryolipolýza včetně bezpečnostní membrány, zábal a 30minutová přístrojová lymfodrenáž ve studiu Body Calm.
 • Při rezervaci je nutné nahlásit kód kupónu a číslo akce 303.
 • Objednávky provádějte na tel. 777 040 013, e-mail: strz@bodycalm.cz (Studio Pankrác) nebo tel. 774 980 400, e-mail: kunratice@bodycalm.cz (Studio Kunratice).
 • Ve studiu na Pankráci je klasická kryolipolýza, ve studiu v Kunraticích termokryolipolýza.
 • Objednané ošetření je nutné zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak je kupón považován za vyčerpaný.
 • Poslední objednávky nejpozději 14 dní před koncem platnosti kupónu.
 • Do lymfodrenážních kalhot si s sebou vezměte dlouhé legíny nebo tepláky.
Platnost kupónu
od 22. 5. 2012
do 31. 8. 2012
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2016 Slevy.cz