Fulltextové vyhledávání

3denní pohádkový pobyt pro 2 v Bečově nad Teplou. Snídaně, vynikající středověká večeře a krásné prostředí.

1.999 Kč
UKONČENO
původně3.912 Kč   sleva49%   ušetříte1.913 Kč
Koupeno 7x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 19 kreditů.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 3denní pohádková dovolená pro 2 v Bečově nad Teplou. Pobyt se snídaněmi a středověkou večeří.
 • 1 kupón = 3denní pobyt pro 2 osoby v penzionu Hradní Bašta v Bečově nad Teplou
 • Snídaně formou švédských stolů
 • 4chodová večeře - středověká bašta
 • Vhodné i pro rodiny - dětský koutek
 • Parkování a připojení k internetu
 • V blízkosti Karlovy Vary, Mariánské Lázně, hrad Loket
 • Relikviář sv. Maura přímo v Bečově nad Teplou

Detail slevy

Tak na této dovolené si opravdu pošmáknete. A to nejen proto, že se jedná o skutečnou „baštu“. Přesvědčte se sami o jedinečné atmosféře rodinného penzionu Hradní Bašta a vychutnejte si zde luxusní 3chodovou romantickou večeři, bohaté snídaně, ale i jeho úžasné interiéry.


 

3 nezapomenutelné dny, které strávíte v penzionu Hradní Bašta v Bečově nad Teplou, jsou díky jeho ideální poloze přímo stvořené k návštěvě světově proslulých Karlových Varů. Můžete se také projít unikátní kolonádou i okouzlujícími parky Mariánských Lázní, nebo si osobně prohlédnout přenádherný relikviář sv. Maura přímo v místě svého pobytu. Ten si navíc snadno velmi výhodně prodloužíte, budete-li chtít poznat další a další úchvatná místa v okolí Bečova nad Teplou.

 

 

Stačí si pořídit 1 kupón a můžete se těšit na pobyt, který obsahuje následující servis:

 • Ubytování na 2 noci pro 2 osoby
 • 2x snídaně formou švédských stolů pro 2 osoby
 • 1x 4chodovou večeři -  středověká bašta pro 2 osoby
 • dětský koutek k dispozici
 • Úschova kol a parkování zdarma

 


4chodová večeře -  středověká bašta pro 2 osoby - zahrnuje:

 • 1x medovina pro každého
 • 1x česnečka pro každého
 • 1x talíř zazobaného sedláka (100 g kuřecího, 100 g vepřového, 100 g uzeného masa, 2 druhy klobás, grilovaná zelenina, příloha)
 • 1x domácí koláč pro každého


U víkendových pobytů se doplácí 100 Kč na osobu a noc na místě.


Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta se nachází na náměstí malebného městečka Bečov nad Teplou vzdáleném 20 km od Karlových Varů (směr Plzeň) v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Prošel důkladnou rekonstrukcí, která trvala celých 7 let a velmi citlivě zachovala historické architektonické prvky. I dnes se tak můžete ve starší části penzionu obdivovat původní hrázděným zdem, dřevěným podlahám i stropům.

 

 

Penzion Hradní Bašta nabízí ubytování, celoroční provoz restaurací, posezení na terasách nebo ve vinném sklípku a vlastní parkování. Dolní restaurace se sálem a LCD projektorem je vhodná pro různé firemní večírky, školení, rauty, oslavy a svatby. Součástí penzionu je i rybník vzdálený cca 400 m, kde jsou pořádány outdoorové akce na objednávku.

 

 

Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta pro vás představuje velmi komfortní, příjemné zázemí. Celková kapacita penzionu činí 50 lůžek. Vybírat si můžete z celkem 17 pokojů v nové nebo staré části budovy.  Mezi standardní vybavení pokojů patří sociální zařízení (WC a sprcha, příp. vana), fén, TV a satelit. Samozřejmostí je připojka na internet a wifi připojení. Domácím zvířatům je vstup povolen. Dle potřeby je k dispozici dětská postýlka.

 

 

Romantiku ubytování dokresluje výhled na okolní přírodní a architektonické krásy obce Bečov nad Teplou mezi než patří např. hrad, zámek, radnice či kostel. V penzionu Hradní Bašta najdete 2 stylové restaurace, kde vás pohostí jak specialitami, tak tradiční českou kuchyní.

 

 

Restaurace jsou otevřeny denně od 10:00 do 22:00 hodin. Své krčky zde svlažíte točeným Chodovarem - světlé speciál 11°. Z lahvových piv je v nabídce Chodovar černé 10°, Pilsner Urquell a pro motoristy Radegast Birell.

 

 

Útulné prostředí horní restaurace s kapacitou 40-ti míst nabízí klidné posezení, jehož příjemnou atmosféru dokresluje otevřený krb.

 

 

Dolní restaurace s velkým barem je určena až pro 60 návštěvníků a je průchozí na terasu, kterou je možno si rezervovat. Přilehlý konferenční salónek s velkoplošnou projekcí a možností připojení na internet je vhodný pro firemní akce a rodinné oslavy.

 

 

Atraktivním prvkem vinného sklípku s kapacitou 30 míst je studna nacházející se pod skleněným krytem v podlaze. Vinotéka penzionu Hradní Bašta je zásobena kvalitními moravskými víny od firmy Livi Dubňany. Vinný sklípek je vhodný pro romantické posezení při svíčkách či pro uzavřenou společnost.

 

 

Okolí penzionu Hradní Bašta je přímo turistickým rájem. Pestrá paleta nejrůznějších historických, přírodních i naučných skvostů, které jsou rozsety v Běčově i v sousedních městech, láká za poznáním i chvílemi naprosté relaxace. Tipy na skvělé výlety najdete přehledně uspořádané na www.turistika.cz.

 

 

Bečov nad Teplou

Okolí tohoto malebného městečka je protkáno bohatou sítí cyklostezek i turistických tras a skýtá báječné příležitosti pro rybaření i houbaření. Přímo v Bečově pak najdete celou řadu architektonických i historických skvostů. Vzácný románský relikviář sv. Maura patří k nejcennějším v Evropě a uchvátí vás mistrnou zlatnickou výzdobou mimořádné řemeslné kvality.

 

Je vystaven v budově barokního zámku hned v sousedství penzionu Hradní Bašta. Za návštěvu jistě stojí hrad Bečov ze 14. století a na krásnou procházku vás zve naučná stezka vedoucí až na šibeniční vrch.


Karlovy Vary

České lázeňské město světového významu, do kterého se za odpočinkem, léčbou i pestrým kulturním životem sjíždí návštěvníci ze všech kontinentů. O mimořádné oblibě karlovarských promenád svědčí dlouhý seznam význačných hostů – za všechny jmenujme např. Goetheho, L. van Beethovena, R. Wagnera, N. V. Gogola.

 

 

 

Mariánské Lázně

Jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska. Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889.

 

Hrad Loket

Gotický královský hrad založen ve 13. stol. na místě starší románské stavby, rozšířen v době Václava IV. a v 16. stol. upraven. V 19. stol. částečně rozbořen, zřízena věznice. Od r. 1898 je zde městské muzeum.

 

 

Pošmákněte si na vaší dovolené! Bašta na talířích i turistické delikatesy v penzionu Hradní Bašta v Běčově nad Teplou. 

Kde slevu uplatnit

Penzion Hradní Bašta

náměstí 5. května 19

Bečov nad Teplou

Tel.: 353 222 802,  e-mail becovskahradni@seznam.cz

www.hradnibasta.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 3denní pobyt pro 2 osoby v penzionu Hradní Bašta v Bečově nad Teplou.
 • 2x snídaně formou švédských stolů.
 • 1x 4chodová večeře středověká bašta.
 • U víkendových pobytů se doplácí 100 Kč na osobu a noc na místě.
 • Dětská postýlka - 250 Kč/pobyt - nutno nahlásit předem.
 • Domácí mazlíčci pouze po domluvě (akceptují se pouze malé rasy) 200,-/ noc.
 • Nutná včas rezervace předem na telefonním čísle +420 353 222 802 nebo na e-mailu becovskahradni@seznam.cz.
 • Při rezervaci je nutné nahlásit kód kupónu.
 • Kupón je nutné vytisknout a vzít vytištěný s sebou.
 • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 7 dní předem, jinak kupón bez náhrady propadá.
 • Poslední rezervace min. 14 dní před koncem platnosti kupónu.
Platnost kupónu
od 3. 4. 2015
do 30. 6. 2015
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz