Liberec
Fulltextové vyhledávání

60minutová MASÁŽ dle výběru ze 7 masáží. Tip na vánoční DÁREK - s platností do BŘEZNA 2014.

199 Kč
UKONČENO
původně500 Kč   sleva60%   ušetříte301 Kč
Koupeno 16x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 1 kredit.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 60minutová MASÁŽ dle výběru ze 7 masáží. Tip na vánoční DÁREK! Platnost kupónů do BŘEZNA.
bezpečný nákup
 • 1 kupón = 60minutová masáž dle výběru ze 7 masáží
 • Klasická sportovní masáž, regenerační masáž, medová masáž, relaxační aroma masáž
 • Těhotenská masáž, masáž Hot Stones - lávové kameny, lymfatická masáž
 • Individuální péče špičkového personálu
 • Super tip na dárek!
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

Všichni se jistě shodneme, že kvalitně provedená masáž dokáže s naším tělem divy. Ten pocit, kdy se cítíte jako znovuzrození, zregenerovaní a absolutně uvolnění…Za 1 kupón si vychutnáte 60minutovou masáž dle vlastního výběru v salonu Penelope. Podle nálady se můžete těšit na klasickou sportovní masáž, regenerační masáž, medovou masáž, relaxační aroma masáž, masáž Hot Stones - lávové kameny, těhotenskou masáž nebo lymfatickou masáž.

 

Klasická sportovní masáž je určena pro osoby, které svůj organismus zatěžují jak amatérskou, tak profesionální sportovní činností nebo měly jinou zvýšenou fyzickou zátěž. Tato masáž se provádí z důvodu komplexní regenerace, která uleví svalům a připraví je na další výkon. Působí preventivně, snaží se předcházet poraněním v důsledku velké námahy. Pomáhá ke snížení únavy, regeneraci svalů a tkání, prokrvení kůže a dokáže zmírnit bolest svalů a šlach.

 Regenerační masáž je vhodná pro osoby, které zatěžují svůj organismus jednostranně a dále pro osoby, které nemají dostatek pohybu, čímž dochází ke zkracování šlach a zatuhnutí svalů. Tato masáž dopomáhá k uvolnění, zmírnění bolesti a odstranění únavy.Medová masáž má své základy ve starověkém Tibetu, kde byla využívána k léčení. Med dokáže proniknout hluboko do kůže, kde absorbuje toxiny a vytáhne je z těla ven na povrch kůže, odkud se pak nečistoty smyjí. Zároveň tělo vstřebá vitamíny a stopové prvky, které med obsahuje. Medová masáž má pro tělo očistné účinky, je vhodná pro osoby s bolestmi zad, trpící artritidou, s poruchami metabolismu i osoby nachlazené. Napomáhá při odstraňování celulitidy, jelikož odvádí toxiny z těla a napíná  a zpevňuje kůži. Masáž není vhodná pro osoby s alergií na med! Masáž je "štiplavá".

 Pomocí relaxační aroma masáže můžete dosáhnout psychické a fyzické pohody. Aroma masáž se nabízí v případech, kdy je člověk ovlivněn stresem, z něhož mohou druhotně plynout bolesti hlavy, zažívací poruchy, bolesti zad a nespavost. Mimo jiné zlepšuje pohyblivost kloubů, posiluje imunitní systém, stimuluje metabolismus, zvyšuje prokrvení kůže, uvolňuje tok energií v těle, oživuje pokožku, zklidňuje dech a navozuje lepší pocit relaxace.Těhotenská masáž je vhodná pro těhotné ženy od dokončeného 12. týdne těhotenství. Je vhodná jako prevence na uvolnění a relaxaci těla, ale i při potížích. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou i bolavých prsů. Usnadňuje průběh těhotenství a porodu.Masáž Hot Stones - lávové kameny vás dokonale zrelaxuje. Detoxikuje organizmus a uvolní zatuhlé svaly.

 

Lymfatická masáž podporuje regeneraci organismu při zátěži, významně posiluje imunitu a má hluboce relaxační účinek, který přetrvává 6 až 8 týdnů. Je prevencí proti otokům lymfatického původu a hraje velkou roli při detoxikaci organismu. Je účinná proti celulitidě.

 

 

Každý si potřebuje jednou za čas „dobít baterky“ – přijďte se zregenerovat do salonu Penelope i vy nebo kupón věnujte jako dárek!

Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Salon Penelope

Vrchlického 338/3

Liberec XIII-Nové Pavlovice

Autobus č. 13, 24, 26, 40, 41, 51

 salonpenelope.webnode.cz
Otevírací doba
Dle objednávek

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 60minutová masáž dle výběru ze 7 masáží.
 • Klasická sportovní masáž, regenerační masáž, medová masáž, relaxační aroma masáž, těhotenská masáž, masáž Hot Stones - lávové kameny, lymfatická masáž.
 • Nutná rezervace předem na telefonu 732 733 219.
 • Objednávejte se prosím nejpozději 14 dní před skončením platnosti kupónu.
 • Zrušení objednávky minimálně 24 hodin předem, jinak kupón propadá.
 • Při příchodu je nutné PŘEDLOŽIT KUPÓN.
Platnost kupónu
od 25. 11. 2013
do 31. 3. 2014
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2022 Slevy.cz