Fulltextové vyhledávání

3denní pobyt pro 2 OSOBY na východní MORAVĚ. CYKLOTURISTIKA, HOUBAŘENÍ, ZOO, PUSTEVNY.

498 Kč
UKONČENO
původně680 Kč   sleva27%   ušetříte182 Kč
Koupeno 0x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 4 kredity.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 3denní pobyt pro 2 OSOBY na východní MORAVĚ. CYKLOTURISTIKA, HOUBAŘENÍ, ZOO, PUSTEVNY.
bezpečný nákup
 • 1 kupón = 3denní pobyt pro 2 OSOBY v penzionu Na Hamrech
 • 3lůžkové turistické pokoje (využití pokoje dvojicí je BEZ DOPLATKU) nebo 7lůžková bytová jednotka
 • Možno dokoupit STRAVOVÁNÍ
 • Pobyt lze pomocí kupónů prodloužit
 • Malá plemena psů můžete vzít s sebou
 • Naučné stezky, mokřady i pralesovité lesy
 • Zbrašovské jeskyně, Baťův kanál
 • Zámek Kroměříž, ZOO Lešná
 • Hostýn s rozhlednou, Pustevny
 • Ideální CYKLOTURISTIKA, HOUBAŘENÍ i RYBAŘENÍ
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

Orchideje ve volné přírodě hned tak nenajdete. Jejich barevné květy na loukách  HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ tak zdatně reprezentují zdejší nádhernou a opravdu čistou přírodu. Přijeďte i vy do této oázy blahobytu nejen pro rozmanitou flóru a faunu. Již na významném poutním místě HOSTÝN pocítíte uklidňující atmosféru a s každým dalším krokem touto jedinečnou krajinou příliv dalších a dalších čerstvých sil.Za 1 kupón vás zde čeká ubytování na 2 noci pro 2 osoby v penzionu Na Hamrech, a to v náruči bující květeny a stromoví v krajině osázené unikátními turistickými skvosty. Prokazatelně alpsky osvěžující klima vás během vašich výprav v sedlech kol nebo za hojnými úlovky houbařskými či rybářskými naladí na vlnu pohody a klidu a přinese celkové uvolnění.V penzionu Na Hamrech se můžete ubytovat ve 3lůžkových turistických pokojích (některé s možností přistýlky) nebo v 7lůžkové bytové jednotce. Využití pokoje dvojicí je BEZ DOPLATKU. Vyšperkované luxusní prostory zde nehledejte. Čisté, dostupné základní zázemí pro skvělé vyžití v okolí zde ale bezpečně naleznete.  Sociální zařízení je společné na patře, přičemž na každém pokoji je k dispozici umyvadlo. Přístup do penzionu je bezbariérově upraven.


 


Ubytování je vhodné pro nenáročnou klientelu.Penzion Na Hamrech leží v podhůří Hostýnských vrchů a je tak ideálním výchozím bodem na cestě nejen na známé poutní místo HOSTÝN s rozhlednou, které odtud budete mít téměř za zády.  Doslova obklopeni přenádhernou přírodou pak budete moci vybírat z široké nabídky turistických cílů. Záleží jen na vás, kterým začnete.

 

 

Horské sídlo Pustevny, pojmenované po poustevnících, kteří zde kdysi přebývali, vás nadchne lidovou architekturou z dílny Dušana Jurkoviče.

 


ZOO Lešná rozkládající se v areálu překypujícím zelení nabídne mimo jiné procházky i přímo přes některé výběhy zdejších obyvatelů. Zprostředkuje vám tak neopakovatelný zážitek, při kterém se seznámíte s exotickými druhy zvířat opravdu tváří v tvář.

 

 

Nový výběh pro slony, který zde zbudovali, je jedním z nejkrásnějších, které lze v českých krajích spatřit.

 

 

Zámek Kroměříž vás přivítá překrásně upravenými zahradami s vyhlídkovou promenádou. Všechny ty umělecké, pestrobarevné ornamenty z tisíců kvítků tak budete mít před sebou jako na dlani. Skleník s teplomilnými druhy flóry i venkovní přírodní bludiště pak nabídnou mnoho poutavých podnětů pro vás i vaše ratolesti.

 

 

Hrad Helfštýn i hrad Malenovice vás přenesou hluboko do 14. století a rozhodně vás i přes chladné zdivo nenechají chladnými.

 

 

Z přírodních skvostů si určitě zaslouží vyzdvihnout Zbrašovské aragonitové jeskyně, které nejen že jsou nejteplejšími v České republice, ale jde především o jedinečný systém vzniklý současným působením atmosférických vod a teplých minerálních vod. Jejich výzdoba, jako jsou například gejzírové stalagmity, je tak od krasových jeskyní naprosto odlišná.

 

 

Kelčský javorník s pralesovitým porostem, Vřesoviště Bílová, oblasti bohaté na orchideje - louky Pod Kozincem, přírodní památka Stráň, přírodní památka Bezedník s mokřady a tůňkami a celá řada dalších krajinných unikátů z dílny matky přírody vás pak obohatí o dechberoucí okamžiky úžasu nad okouzlujícími scenériemi.

 

 

Další popis zajímavých tipů na turistické zajímavosti najdete přehledně uspořádané na www.turistika.cz.

 

Přijeďte strávit volno do báječného přírodního WELLNESS. Čerstvý vzduch, uklidňující příroda, antistresové putování za zábavou jsou nejlepší procedury dosažitelné z penzionu Na Hamrech! Ta nejlepší BLAHODÁRNÁ TERAPIE z rukou samotné matky přírody během vaší dovolené v penzionu Na Hamrech!

Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Penzion Hospoda na Hamrech

Rajnochovice 4

768 71

Tel.: 731 970 237, 573 391 185

www.hospodanahamrech.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 3denní pobyt pro 2 OSOBY v penzionu Na Hamrech v Hostýnských vrších. CYKLOTURISTIKA, HOUBAŘENÍ, ZOO, PUSTEVNY, HOSTÝN a další.
 • Ubytování pro dva na 2 noci.
 • Snídaně obědy i večeře možno dokoupit na místě.
 • Rezervace a informace na tel. 731 970 237 a 573 391 185.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma.
 • Snídaně lze dokoupit za 65 Kč.
 • Domácí mazlíčky lze ubytovat za 50 Kč/den.
 • Při rezervaci je nutné nahlásit kód kupónu.
 • Kupón je nutné vytisknout a vzít s sebou.
 • Poslední objednávky min. 14 dní před ukončením platnosti kupónu.
Platnost kupónu
od 30. 8. 2013
do 31. 10. 2013
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz