Ostrava
Fulltextové vyhledávání

Permanentní make-up od špičky v oboru Kateřiny Rosandičové! OBOČÍ, oční LINKY i nádherně zvýrazněné RTY. Jedna KOREKCE v ceně. LETNÍ nabídka ze studia Arabesque, která se již NEBUDE OPAKOVAT!

1.399 Kč
UKONČENO
původně2.400 Kč   sleva42%   ušetříte1.001 Kč
Koupeno 40x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 6 kreditů.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: Permanentní make-up od špičky v oboru Kateřiny Rosandičové! OBOČÍ, oční LINKY i zvýrazněné RTY.
 • 1 kupón = permanentní make-up obočí
 • Vrchní i spodní oční linky = 1 kupón + doplatek 200 Kč na místě
 • Kontura rtů včetně výplně = 1 kupón + doplatek 400 Kč na místě
 • Jedna korekce v ceně!
 • Výjimečná letní akce
 • Kateřina Rosandičová má 13 let praktických zkušeností
 • Nejvyšší úroveň služeb, zaručeně excelentní výsledek
 • Výběr z neuvěřitelně široké palety barev, která čítá 80 odstínů!
 • Vždy nejnovější technologická řada
 • Vysoce kvalitní, šetrná anestetika
 • Absolutně bezbolestné, bez dalšího omezení
 • Objednávky jsou přijímány do 4.7. a od 18.7.2013, samotné ošetření probíhá v SPRNU

Detail slevy

Představte si jedinečnou kresbu na křídlech pestrobarevných motýlů, kterou je obdarovala matka příroda. Je tak půvabná, až se tají dech. Je tak jemná, s citlivou kombinací barev a tvarů. Je dokonalou ozdobou každého jedince a my zůstáváme bez hnutí stát, když se některý usadí v naší blízkosti.


Slečna na fotce níže má vytetované obočí, vrchní i spodní linky. Nad horním víčkem má vytetovanou bílou tenkou linku, která projasní její pohled. Dále má zvýrazněné rty a nad nimi ještě vytetovanou tělovou linku. Fotka není upravovaná a slečna na sobě nemá ŽÁDNÝ make - up.


Kateřina Rosandičová ze Studia Arabesque v Ostravě má jedinečný dar. Dokáže ženskou tvář podtrhnout obdobně, jako to předvádí sama příroda nejen na motýlích křídlech. Tahle šarmantní dáma dokonale využívá všech předností permanentního make-upu, pomocí kterého vykouzlí vaši úžasnou proměnu. Celých 13 let se věnuje svému oboru a stala se v něm opravdovou špičkou. S důvěrou se proto svěřte do jejích rukou a posléze si užijte neskrývaný obdiv okolí nad okouzlujícími rysy vašich rtů, očí a obočí, které nechají v naprosté harmonii vyniknout vaši přirozenou krásu.Za 1 kupón dozná zkrášlení vaše obočí. Pro výraz vašeho obličeje je jeho vliv naprosto zásadní. Budete překvapená, jak velkou roli pro docílení sexy svůdného pohledu hraje. Nové vrchní i spodní oční linky a mistrně vystínované rty pak získáte za doplatek na místě (linky 200 Kč, rty 400 Kč). Osobitosti vaší tváře zaručeně polichotí. V ceně je navíc zahrnuta jedna korekce ošetřených partií nejdéle do dvou měsíců od samotného výkonu. To vše opravdu ve výjimečné akci za super cenu, kterou se tato celebrita mezi kosmetičkami rozhodla připravit pro své klientky tak, aby mohly v letních měsících hodit za hlavu starosti s každodenním líčením.

 


Objednávky jsou přijímány do 4.7. a od 18.7.2013, samotné ošetření probíhá v SPRNU. V době od 5.7. - 17.7. 2013 je telefon mimo provoz (DOVOLENÁ)!

 

 

Ano, díky permanentnímu make-upu budete upravené v každou denní i noční dobu. Nejzapeklitější část líčení se vás už nebude týkat. Žádné opakované kreslení očních linek, když ujede ruka. Žádné rozlévající se černé potoky pod očima, po odpoledni stráveném u vody. Ani napůl setřená rtěnka po každé sklence něčeho osvěžujícího. Stále perfektní make-up, který vám rozhodně dodá patřičné sebevědomí.  

 

Abyste si mohly ověřit, že celá procedura je naprosto bezbolestná a výsledek na první pohled patrný, máte možnost si přímo v salonu prohlédnout ukázku precizní práce zdejšího personálu.

 

 


Po úvodní konzultaci společně vyberete nejvhodnější odstíny z palety čítající 80 odstínů velmi šetrných, přírodních barev, které bez jakýchkoliv obtíží snáší i silní alergici. Výrobci barviv stále vyvíjejí jejich nové řady. Proto ve Studiu Arabesque dbají na to, aby vám vždy mohli nabídnout tu nejnovější kolekci. Zároveň jejich kosmetičky absolvují četná doškolování přímými dovozci a k samotnému tetování používají originální strojky. Celá technologie pochází z USA, kde mají s permanentním make-upem nejbohatší zkušenosti.

 

Aby byl zajištěn maximální komfort při samotné úpravě citlivých částí obličeje, aplikují ve Studiu Arabesque jen ta nejkvalitnější anestetika, která jsou na trhu dostupná. Veškeré potřebné náčiní je naprosto sterilní a výhradně na jedno použití. Zákrok je tak absolutně bezpečný. Navíc po něm nejsou nutná žádná zdravotní omezení. Zakázáno je slunění, návštěvy solária, sauny a solné jeskyně.

 

 

 

Ke zklidnění stačí ošetřit všechna místa kosmetickou vazelínou. Jiná léčiva se nedoporučují. Mohou odbourat pigment.

 

Doba hojení činí pro obočí pouhých 5-7 dnů, pro rty 3 dny a pro oči maximálně 5 dnů.

 

Permanentní make-up není vhodný pro těhotné ženy a ženy, které užívají léky na ředění krve. Ty by bylo nutné vysadit.

 

 


Na závěr nesmíme zapomenout na přínos široké škály dalších kosmetických služeb poskytovaných na té nejvyšší úrovni ve Studiu Arabesque v Ostravě. Patří mezi ně například mezoterapie, chemický peeling nebo čištění ultrazvukem. Veškeré podrobné informace jsou pro vás připravené na stránkách http://www.studioarabesque.cz/htm/kosmetika.htm.

 

A protože si zde svých klientů náležitě váží, jubilejní 12. výročí existence Studia Arabesque oslaví spolu s vámi. Celé léto se tak můžete těšit na hodně zajímavé nabídky, které pro vás postupně připraví.


 


Výjimečná akce od výjimečné dámy! Nepromarněte příležitost! Špička ve svém oboru najde a podtrhne jedinečnost a osobitou krásu vaší tváře!

Kde slevu uplatnit

Studio Arabesque

ul. 28. Října 209

Ostrava - Mariánské Hory

naproti kavárny Amadeus

www.studioarabesque.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = permanentní make-up obočí.
 • Vrchní i spodní oční linky = 1 kupón + 200 Kč doplatek na místě.
 • Kontura rtů včetně výplně = 1 kupón + 400 Kč doplatek na místě.
 • Jedna korekce v ceně.
 • Objednávky na telefonním čísle 777 008 203 nebo emailu rosandicova@e-mail.cz.
 • Objednávky jsou přijímány do 4.7. a od 18.7.2013, samotné ošetření probíhá v SPRNU.
 • V době od 5.7. - 17.7. 2013 je telefon mimo provoz (DOVOLENÁ)!
 • Rezervaci je nutné zrušit 24 hodin předem, jinak poukaz propadá.
Platnost kupónu
od 1. 8. 2013
do 31. 8. 2013
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2022 Slevy.cz