Ostrava
Fulltextové vyhledávání

ON-LINE JÍDELNÍČEK na 3 měsíce přesně podle vaší OSOBNOSTI. ZHUBNETE bez hladovění i „jojo efektu“.

189 Kč
UKONČENO
původně1.900 Kč   sleva90%   ušetříte1.711 Kč
Koupeno 87x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 1 kredit.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: ON-LINE JÍDELNÍČEK na 3 měsíce přesně podle vaší OSOBNOSTI. ZHUBNETE bez hladovění i „jojo efektu“.
bezpečný nákup
  • 1 kupón = sestavení ON-LINE JÍDELNÍČKU na 3 měsíce přesně podle vaší OSOBNOSTI od akreditované dietologické zdravotnice
  • Nepřehlédnutelně krásnější silueta do 3 měsíců
  • Jídelníček přesně podle vašich časových i finančních možností
  • Návrhy na zlepšení vašich stravovacích návyků
  • Konečně vysněné míry bez hladovění i „jojo efektu“
  • 3 měsíce, které si vychutnáte na talíři i při pohledu do zrcadla
  • Bezpečný nákup

Detail slevy

Pyšnit se krásnou figurou, se kterou si léto fantasticky užijete klidně i v odvážnějších plavkách – to si můžete úplně jednoduše splnit. Do ruky se vám totiž dostane zcela individuální návod, jak nepřehlédnutelně zhubnout bez hladovění i „jojo efektu“. S on-line jídelníčkem PŘESNĚ NA MÍRU VAŠÍ OSOBNOSTI se do 3 měsíců snadno postaráte o vaši krásnější, vysněnou siluetu.


Za 1 kupón získáte ON-LINE JÍDELNÍČEK na 3 měsíce přesně na míru vaší OSOBNOSTI od akreditované dietologické zdravotnice. Součástí získaných materiálů pak bude i rozbor, hodnocení a návrhy na zlepšení vašich stravovacích návyků.Kdo by se rád nezbavil nějakého toho centimetru navíc. Nicméně každý má svůj osobitý životní styl i jiné časové a finanční možnosti. Nehledě na to, že na někom se nějaké ty sladkosti či jiné laskominy neprojeví vůbec a někdo aby si kvůli nim pořizoval rovnou o číslo větší oblečení. Zkrátka, každý jsme naprostý originál.

 


Proto ke všem těmto podstatným faktům přihlédne odbornice, která má všechny záludnosti efektivního hubnutí v malíčku. Akreditovaná dietologická zdravotnice vám sestaví individuální ON-LINE JÍDELNÍČEK přesně na míru vaší celé osobnosti, pomocí kterého do 3 měsíců sprovodíte ze světa nejeden centimetr a nejedno kilo. To se vám pak bude v nadcházejícím létě opravdu lehčeji kráčet.

 

 

Zkrátka vaše vysněné míry i vytouženou váhu máte na dosah. S ON-LINE JÍDELNÍČKEM stihnete přivítat léto v nové, krásnější postavě. Pusťte se do hubnutí hned. První krůček je úplně snadný. Po zakoupení kupónu stačí ON-LINE JÍDELNÍČEK objednat telefonicky na tel. č. +420 775 181 001 nebo emailem na: snamistihli@seznam.cz. Obratem obdržíte dotazník, který od vás vyzví všechny nezbytné informace jako podklady pro jídelníček. Dotazník proto zodpovědně vyplňte pro dosažení co nejlepších výsledků a zašlete zpět. A pak se již můžete těšit na svůj osobní ON-LINE JÍDELNÍČEK, ke kterému navíc obdržíte i rozbor, hodnocení a návrhy na zlepšení vašich stravovacích návyků.


Vychutnávejte den po dni stravu, která přesně vyhovuje právě vašemu tělu. Zanedlouho si každý den vychutnáte i pohled do zrcadla, ve kterém spatříte svůj skutečně splněný sen.

Vaše nové míry bude léto milovat – ON-LINE JÍDELNÍČEK pro vaši krásnou postavu!

Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Štíhlí Dietologické centrum

Jiráskovo náměstí 5

Ostrava

www.stihli.cz
Otevírací doba
9:00 - 17:00

Podmínky slevy

  • 1 kupón = sestavení ON-LINE JÍDELNÍČKU na 3 měsíce přesně podle vaší OSOBNOSTI od akreditované dietologické zdravotnice.
  • Po zakoupení kupónu objednejte jídelníček telefonicky na tel. č. +420 775 181 001 nebo emailem na: snamistihli@seznam.cz.
  • Po objednání on-line jídelníčku vám přijde dotazník, který jako podklad pro sestavení on-line jídelníčku vyplňte a zašlete zpět. Následně vám přijde váš individuální jídelníček + rozbor, hodnocení a návrhy ke zlepšení vašich stravovacích návyků.
Platnost kupónu
od 2. 6. 2013
do 21. 7. 2013
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz