Fulltextové vyhledávání

4denní POBYT pro 2 v Novohradských horách se SNÍDANÍ v Hotelu Hojná Voda! Krásné cyklistické trasy.

1.710 Kč
UKONČENO
původně2.850 Kč   sleva40%   ušetříte1.140 Kč
Koupeno 13x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 8 kreditů.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 4denní POBYT pro 2 v Novohradských horách SE SNÍDANÍ v Hotelu Hojná Voda! Ideální pro cyklistiku.
bezpečný nákup
 • 1 kupón = 4denní pobyt pro 2 osoby se snídaní v Hotelu Hojná Voda
 • 3x chutné snídaně pro 2 osoby formou švédských stolů
 • Parkování před hotelem a wifi internet zdarma
 • Nejkrásnější cyklistické trasy v Novohradských horách a podhůří
 • Překrásná okolní příroda
 • Útulné prostředí hotelu, perfektní služby
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

Objevte kouzlo Novohradských hor, jejichž jedinečnost spočívá především ve vzácně zachovalé přírodě. Téměř nedotčený kraj rozhlehlých lesů, sluncem prozářených luk, šumějících potoků a hladin rybníků zrcadlících kouzelné západy slunce vás bezpochyby okouzlí.Rozmanitost a ryzost přírody můžete objevovat při nenáročné pěší turistice i cykloturistice. Celá oblast Novohradských hor je pro tyto aktivity jako stvořená. Jistě se sem budete rádi vracet!


A stačí vám k tomu pouze 1 kupón, který vám zajistí nezapomenutelný 4denní pobyt pro 2 se snídaní v Hotelu Hojná Voda v Novohradských horách.

 

 

Hotel Hojná Voda je situován ve stejnojmenné obci, asi 7 km jihozápadně od Nových Hradů, obklopen panenskou přírodou Novohradských hor. Uchvátí vás neporušenost přírody, neopakovatelná krása hor, průzračné potoky i bizarní skalní útvary. Pobyt v poklidné atmosféře okolní krajiny vám bezesporu pomůže nalézt pohodu, klid a odpočinek.

 

 

Ubytujete se v útulně zařízeném pokoji s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC) a televizí. Hotel disponuje celkovou kapacitou 33 lůžek a ubytovat se můžete ve dvou či třílůžkovém pokoji, nebo v apartmánu s možností přistýlky.

 

 

Součástí hotelu jsou dvě restaurace, kde si po celou dobu pobytu vychutnáte výborné snídaně. Restaurace mají kapacitu 75 a 25 míst. Navíc zde najdete i zahradní restauraci, kde je možno pořádat oslavy a párty spojené s grilováním steaků a selátek. Zahradní restaurace nabízí 150 míst a je také využívána jako letní kino.V areálu hotelu je pro ty nejmenší návštěvníky připraveno dětské hřiště a trampolína, zahrát si můžete stolní tenis či fotbal, ale i šipky.Novohradské hory skýtají celou řadu přírodních a kulturních zajímavostí a jedním z optimálních způsobů jejich poznání je cykloturistika či pěší turistika. Oblast Novohradských hor dozajista patří k nejideálnějším terénům pro nenáročnou cyklistiku. Značených tras pohořím sice moc nevede, o to více je tu však různých lesních cest s pevným povrchem, po nichž si to můžete křižovat i několik dní. Ale jsou zde i další skvělé možnosti pro sportovní vyžití. Jedním z nich je bungge trampolína, což je speciální trampolína určená pro bezpečné vysoké skoky.

 

 

Díky dokonalému zabezpečení při skoku i dopadu je možné provádět salta vpřed i vzad, případně i několikanásobná salta! Nadchne nejen vás, ale i vaše ratolesti. V horkých letních dnech jistě oceníte nové přírodní koupaliště v obci Horní Stropnice, které se nachází asi 4 km od hotelu. Vstup na koupaliště je zdarma. Potěší vás travnatý břeh, písečné dno a možnost plážového vyžití. V obci Horní Stropnice najdete krom přírodního koupaliště i sportovní halu. Zahrát si zde můžete míčové hry, tenis, badminton, florbal či stolní tenis. Ale i sportovně založené dámy si zde přijdou na své. Zacvičit si mohou aerobic, jógu i gymnastiku.

 

 

 

Najdete zde ale i spoustu přírodních zajímavostí i historických míst. Za všechna jmenujme například hrad Nové Hrady ze 13. Století, který v současné době nabízí dvě prohlídkové trasy. Zcela jistě byste neměli opomenout Žofínský prales a prales Hojná Voda, který je jednou z nejstarších přírodních rezervací ve střední Evropě. Nejvyšší vrchol české části Novohradských hor Kamenec a stejně tak i vrchol Kraví hora, která je velmi bizarním přírodním útvarem, by jistě neměl uniknout vaší pozornosti. Děti zcela jistě nadchne ZOO Dvorek u Borovan a také akvapark solné lázně Gműnd. Na stránkách www.turistika.cz jsou pro vás přehledně uspořádány i další tipy a nápady na výlety v okolí.

 


Nechte se omámit nádhernou přírodou a poznejte kouzlo Novohradských hor i vy. Nezapomenutelná dovolená v Hotelu Hojná Voda!


Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

HOTEL Hojná Voda

Hojná Voda 40
373 33 Nové Hrady

www.hotel-hojnavoda.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 4denní pobyt pro 2 osoby se snídaní v Hotelu Hojná Voda.
 • 3x snídaně pro 2 osoby formou švédských stolů.
 • Parkování před hotelem a wifi internet zdarma.
 • Děti do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko.
 • Děti od 4 let platí 855 Kč, doplácí se na místě.
 • Pobyt se psem možný po dohodě zdarma.
 • Svůj pobyt si rezervujte předem na tel. 722 551 062, nebo 777 853 515, popřípadě na e-mailu serzantbelek@seznam.cz.
 • Rezervaci pobytu doporučujeme provést co nejdříve.
Platnost kupónu
od 9. 4. 2013
do 30. 9. 2013
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz