Hradec Králové
Fulltextové vyhledávání

NEPEROXIDOVÉ BĚLENÍ ZUBŮ modrým laserem bez poškození skloviny. Vybělení o 2-8 odstínů.

499 Kč
UKONČENO
původně3.200 Kč   sleva84%   ušetříte2.701 Kč
Koupeno 12x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 4 kredity.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: NEPEROXIDOVÉ BĚLENÍ ZUBŮ modrým laserem bez poškození skloviny. Vybělení o 2-8 odstínů.
bezpečný nákup
 • 1 kupón = neperoxidové bělení zubů modrým laserem a neperoxidovým gelem ve studiu RaDita
 • Profesionální přístroj WHITEN LED pro neperoxidové bělení
 • Bělení zesvětlí vaše zoubky o 2-8 odstínů
 • Pro max. účinek se doporučují 2 ošetření v rozmezí 14 dnů
 • Maximálně šetrný neperoxidový gel nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky
 • Okamžitě viditelné výsledky
 • Bezbolestná metoda
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

Nejen šaty, účes a vystupování, ale také zuby a úsměv jsou bezesporu vizitkou každého člověka. Bílé zuby v dnešní době symbolizují nejen úspěch, ale i schopnost pečovat o svůj zevnějšek. Navíc zářivě bílý úsměv omladí váš vzhled!


 

Pouze 1 kupón vás dělí od zářivě bílého úsměvu! Dopřejete si neperoxidové bělení zubů modrým laserem za pomoci přístroje WHITEN LED ve studiu RaDita. Pro maximální účinek se doporučují 2 ošetření v rozmezí 14 dnů.

 

Aplikace neperoxidového gelu je zcela bezbolestná! Navíc se jedná o maximálně šetrný gel, který nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Nemusíte se obávat ani poleptání dásní či zvýšení citlivosti zubů.

 

Neperoxidové bělení je daleko účinnější, než použití klasického gelu. Výsledek je viditelný okamžitě po ošetření a zesvětlení vašich zubů o 2 – 8 odstínů vás rozhodně ohromí!

 


A jak to probíhá?

 

Před procedurou je důležité mít důkladně vyčištěné zuby. Následně dojde k aplikaci neperoxidového gelu, či aplikátoru s bělícím gelem. O způsobu aplikace rozhodne odborně proškolená obsluha, která vám samozřejmě vše podrobně vysvětlí. Poté obsluha nastaví přístroj WHITEN LED na cca 30 minut v závislosti na barvě vašich zubů. Do úst si pak jednoduše vložíte aplikátor s gelem a můžete v klidu relaxovat. Po skončení procedury bělení si ústa vypláchnete vodou a hotovo! Stačí už jen pohled do zrcadla a uvidíte vaše zoubky o poznání bělejší!

 

 

Profesionální přístroj pro bělení zubů WHITEN LED je schválen pro používání i mimo lékařská pracoviště. Neperoxidové bělení zubů se provádí neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem, který využívá studené modré laserové světlo o vlnové délce 460–530 nanometrů. Bělení studeným modrým světlem zesvětlí váš chrup o 2-8 odstínů bez rizika poleptání dásní nebo zvýšení citlivosti zubů! Neperoxidový gel je maximálně šetrný, nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Jednoduchá obsluha přístroje umožňuje zákazníkovi nasazení náustku s neperoxidovým gelem bez nutnosti pomoci zubního asistenta. Perfektní výkon přístroje podtrhuje také speciálně navržená hlavice s volně pohyblivou technologií.

 

 

Po zákroku je vhodné dodržovat tzv. „bílou dietu"- vyhýbat se potravinám a nápojům, které zabarvují zubní sklovinu (káva, čaj, červené víno, červené zelí, čokoláda apod.).


Oslnivě bílý úsměv už není jenom pouhý sen! Získejte nádherně bílé zoubky, které rozhodně nikdo nepřehlédne! Ve studiu RaDita se vaše sny stanou skutečností.


Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Studio RaDita

Studio Hradec Králové: Třída SNP 453/59, Slezské Předměstí

Studio Chrudim: Areál firmy TMT spol. s r.o., Tovární 290

Studio Pardubice: Dubinská 758
www.radita.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = neperoxidové bělení zubů modrým laserem a neperoxidovým gelem ve studiu RaDita.
 • Doba ošetření je 30 minut.
 • Před procedurou je důležité mít důkladně vyčištěné zuby.
 • Termín lze zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak poukaz propadá.
 • Vytištěný poukaz nutný s sebou! Peníze se za zakoupený poukaz nevrací.
 • Platí pro studia: Studio Chrudim - Areál firmy TMT spol. s r.o., Tovární 290, Chrudim (tel. 773 380 116), pro studio v Pardubicích, Dubinská 758 (tel. 773 380 116) a pro studio Hradec Králové, Třída SNP 453/59, Slezské Předměstí,(tel. 776 053 646).
Platnost kupónu
od 11. 3. 2014
do 31. 5. 2014
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2022 Slevy.cz