Fulltextové vyhledávání

3denní JARNÍ POBYT s POLOPENZÍ pro 2 v MORAVSKÉM KRASU v Hotelu Stará škola***! Pokoj DELUXE, bowling, vstup do jeskyně.

2.699 Kč
UKONČENO
původně4.280 Kč   sleva37%   ušetříte1.581 Kč
Koupeno 8x
čas k nákupu vypršel
Čas k nákupu vypršel.
Sleva byla aktivována.
získáte 26 kreditů.
Slevy.cz – ilustrační obrázek č. 1 ke slevové akci: 3denní JARNÍ POBYT s POLOPENZÍ pro 2 v MORAVSKÉM KRASU v Hotelu Stará škola***!
bezpečný nákup
 • 1 kupón = 3denní pobyt pro 2 osoby včetně polopenze v Hotelu Stará škola*** v Moravském krasu
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji DELUXE
 • 2 x bohaté snídaně pro 2 osoby formou švédských stolů
 • 2 x lahodné 2chodové večeře pro 2 osoby
 • 1 hodina bowlingu v rámci pobytu
 • Vstup do libovolné jeskyně v Moravském krasu pro 2 osoby
 • Turisticky bohaté okolí
 • Dítě do 6 let 550 Kč, dítě od 6 - 15 let za 850 Kč za pobyt
 • Platnost kupónu do 31. 5. 2013
 • Bezpečný nákup

Detail slevy

Každý z nás očekává od báječně stráveného jarního pobytu něco jiného.  Ať už jste aktivní alpinista, zvídavý vědec, či raději trávíte dovolenou odpočinkem, v Moravském krasu si dozajista přijdete na své!Namíchejte si vskutku jedinečný koktejl toho nejlepšího pro úžasně strávenou dovolenou. Čekají vás desítky kilometrů značených turistických tras, kopce i ostré kaňony, nezvyklé krasové útvary, tajuplné rozvaliny a nepřeberné množství historických památek.Stačí zakoupit 1 kupón a prožijete krásnou jarní dovolenou ve světoznámé oblasti nejpestřejších krasových útvarů ve střední Evropě! V hotelu Stará škola*** v Moravském krasu vás čekají nezapomenutelné zážitky!


A na co se můžete v rámci pobytu těšit?  

 • Ubytování na 2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji DELUXE včetně polopenze v Hotelu Stará škola***
 • 2 x bohaté snídaně pro 2 osoby formou švédských stolů
 • 2 x lahodné 2chodové večeře pro 2 osoby (výběr ze dvou hlavních jídel + dezert)
 • 1 hodina bowlingu v rámci pobytu
 • Vstup do libovolné jeskyně v Moravském krasu pro 2 osoby

 


Hotel Stará škola*** se nachází v městečku Sloup, které je severní vstupní branou do chráněné krajinné oblasti Moravský kras, který bezesporu patří mezi nejvýznamnější a nejkrásnější krasové oblasti nejen v Čechách, ale i ve střední Evropě. Nachází se zde jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů.Bydlet budete v dvoulůžkovém pokoji DELUXE zařízeném v alpském stylu. Pokoj je opravdu vkusně zařízený nábytkem z masivního dřeva v jedinečném designu. Ve vybavení nechybí manželská postel, vlastní sociální zařízení s vanou, LCD televize se satelitním příjmem a internetové Wi-Fi připojení. Pro co největší komfort jsou vyšší patra hotelu obsluhována hotelovým výtahem. V celém objektu hotelu je zajištěn bezbariérový přístup.

 

 

Hotelová restaurace vás svým krásným dřevěným interiérem přenese mezi alpské velikány. V rámci pobytu již máte zajištěné bohaté snídaně podávané formou švédských stolů a chybět nebudou ani vynikající 2chodové večeře, kdy si pochutnáte si na tradičních domácích jídlech z pečlivě vybíraných surovin, vybraných specialitách rakouské kuchyně i jídlech připravovaných na otevřeném ohni. Večeře nabízí výběr ze dvou hlavních jídel a sladkou tečkou na závěr bude lahodný dezert, který potěší vaše chuťové pohárky. V nabídce nechybí ani pestrý výběr kvalitních vín.

 

Kromě restaurace hotel nabízí i tři útulné salonky, otevřený krb a stylový hotelový bar. Pokud vám bude počasí přát, můžete se v hotelu domluvit na zajištění romantického táboráku nebo rožnění masa. Vaše ratolesti dozajista potěší dětské koutky, které jsou jak v restauraci hotelu, tak i v zábavním centru.

Volný čas si můžete zpestřit v zábavním centru, vystavěném v nápaditém stylu venkovské stodoly. Najdete zde 2 bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbálek a otevřený krb. Hodinu bowlingu již máte zajištěnou v rámci pobytu, takže nudit se zde rozhodně nebudete!Hotel Stará škola úzce spolupracuje se základní školou městečka Sloup. Díky tomu můžete využít sportoviště školy, jehož součástí je tělocvična (oblíbený je např. aerobik, sálová kopaná či basketbal), fitness centrum, krytý vyhřívaný bazén (v provozu od podzimu do jara) a venkovní areál s umělým povrchem.Díky poloze hotelu u bran Moravského krasu máte možnost vyrazit za sportem i na výlety do krásné přírody v okolí. Nedaleko hotelu Stará škola jsou zříceniny hradů Boskovice, Holštejn a Blansek. Za výlet stojí i krásné zámky Rájec-Jestřebí, Boskovice a Letovice.

 

 

Netradiční podívanou nabízejí větrné mlýny v Rudic, Ruprechtově a Ostrově. Děti spolehlivě okouzlí nedaleké westernové městečko v Boskovicích. Zajímavým místem pro výlet je dinopark ve Vyškově. Vyřádit se do sytosti můžete v aquaparcích v Boskovicích, Blansku a Vyškově. Krásným a klidným místem na procházku je i samotné městečko Sloup. Další nápady na výlety najdete na stránkách www.turistika.cz.

 

 

 

Chráněná krajinná oblast Moravský Kras je známá především díky nejhlubší propasti celé České republiky – Macoše. Proslula také svými krápníkovými jeskyněmi, z nichž nejznámější jsou: Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha, Kateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou, Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi a jeskyně Výpustek s protiatomovým krytem. Součástí pobytu je i vstupné pro 2 osoby do libovolné zpřístupněné jeskyně v Moravském krasu, což byste si rozhodně neměli nechat ujít! Vice informací naleznete na stránkách www.cavemk.cz.

 

 

Okolí hotelu nabízí i trasy pro in-line bruslaře, výlety na kolech a koloběžkách, svezení na koních či dokonce možnost projížďky v kočáře taženém spřežením!

 


Prožijte nezapomenutelné chvilky v překrásném prostředí Moravského krasu! Dokonalá jarní dovolená plná těch nejlepších zážitků v Hotelu Stará škola***!Bezpečný nákup!

kupóny jsou pojišťěny

Nakupujte se Slevy.cz bezpečně a bez obav! Pro vaši jistotu, že vám bude poskytnuta služba nebo zboží tak, jak je inzerováno v nabídce, jsme vytvořili značku "bezpečný nákup". Pod touto značkou vystavujeme prověřené nabídky od našich dlouhodobě prověřených dodavatelů.

více o pojištění kupónů

Kde slevu uplatnit

Hotel Stará Škola

Sloup v Moravském krasu 30

www.staraskola.cz

Podmínky slevy

 • 1 kupón = 3denní pobyt pro 2 osoby včetně polopenze v Hotelu Stará škola*** v Moravském krasu.
 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji DELUXE.
 • 2 x bohaté snídaně pro 2 osoby formou švédských stolů.
 • 2 x lahodné 2chodové večeře pro 2 osoby (výběr ze dvou hlavních jídel + dezert).
 • 1 hodina bowlingu v rámci pobytu.
 • Vstup do libovolné jeskyně v Moravském krasu pro 2 osoby.
 • Dítě do 6 let 550 Kč, dítě od 6 - 15 let za 850 Kč za pobyt.
 • Svůj pobyt si rezervujte předem na tel. 516 435 489, nebo na tel. 603 535 043 nebo na e-mailu info@staraskola.cz.
Platnost kupónu
od 19. 3. 2013
do 31. 5. 2013
Počet kupónů

Celkový počet kupónů pro tuto akci není omezen.

Počet kupónů na osobu pro tuto akci není omezen.

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz