všechna města
Fulltextové vyhledávání

Soutěže na Slevy.cz

 

Proběhlé soutěže:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

soutěž je ukončena, gratulujeme vítězce - Veronice H.

Soutěž o zájezd do Černé Hory s CK Mundo v ceně 7.240,-

Soutěžte s námi o zájezd od CK Mundo, pohodové cestovky pro všechny, kteří chtějí svou dovolenou trávit aktivním poznáním a odpočinkem. S touto hradeckou cestovní kanceláří se můžete vydat na mnoho cest a poznávacích zájezdů, ať už po Evropě (Albánie, Andalusie a Kastilie, Sicílie a Liparské ostrovy, Finsko, Řecko, Provence a mnohé další …) nebo vyrazit na dalekou leteckou exotiku. Oblíbená je např. tropická Kostarika nebo Srí Lanka. Cestujte s lidmi na stejné vlně a užijte si léto naplno!

 

Soutěžit můžete zde:
https://www.slevy.cz/info/cerna-hora2

 

soutěž trvala do 9.5.2016


Zkuste svoje štěstí v soutěži Šťastný den se Slevy.cz

---------------------------------------------------------------

 

Soutěž o zájezd do Černé Hory za 7200 Kč vyhrála paní Hana Vítková, gratulujeme.

Více informací o soutěži a zájezdu: https://www.slevy.cz/info/cerna-hora

Soutěžíme o zájezd od pohodové cestovky Mundo, která nabízí outdoorové a poznávací zájezdy po Evropě i leteckou exotiku. V nabídce této sympatické CK nechybí krásné kouty Evropy, jako např. zájezd do Skotska, sopečná Auvergne gurmánské Švýcarsko nebo třeba výšlapy do Pyrenejí. V oblibě ji mají především akčnější cestovatelé, kteří se rádi na zájezdech seznamují a navazují nová přátelství. A pokud máte raději daleké cesty, není problém. Kostarika, Uzbekistán nebo třeba zájezd do Tureckého Kurdistánu uspokojí všechny. Spoustu tipů naleznete také na jejich Facebooku. ;-)

Do 22.4.
Nenechte si ujít SOUTĚŽ o Jarní hubnoucí balíček od studia Designer for Body. Vyzkoušejte žádané a účinné procedury na zpevnění těla a vyhlazení pokožky.

Balíček pro 1 osobu obsahuje:

  • 1x 40minutové cvičení na  VacuShape
  • 1x 50minutovou kryolipolýzu bříška
  • 1x 50minutovou přístrojovou lymfodrenáž

Výherce si může vybrat výhru do konce května v Praze.

Ošetření kryolipolýzou patří mezi nejžádanější a nejefktivnější procedury pro odstranění tukových buněk neinvazivní, bezpečnou a zcela bezbolestnou cestou pomocí zmražení. Cvičení na Vacushape probíhá rychlou chůzí v podtlakové kabině, která umožňuje cílené spalování tuků a odstranění celulitidy. Správnou třešničkou na zeštíhlujícím dortu je lymfodrenáž, protože zrychlí a vyčistí lymfatický systém, odstraní celulitidu a zeštíhlí.

Studio Designer for Body nabízí kvalitní osvědčené přístroje a metody na udržení nebo zlepšení postavy i  na regeneraci těla a duše. Kromě přístrojových ošetření nabízí studio i služby výživové poradkyně nejúspěšnější firmy tzv. diet v krabičkách NutriCare, dále pak masáže, vizážistku, prodlužování řas, modeláž nehtů, kosmetiku, šperky a další.

-------------------------------------------------------------------------

Soutěž o zájezd na Rilu a Pirin s CK Mundo

Soutěžíme o zájezd od skvělé cestovky Mundo, která nabízí outdoorové a poznávací zájezdy po Evropě i leteckou exotiku. Podívat se s Mundem můžete třeba do italských Dolomit, Albánie, Norska, Skotska, Irska nebo Pyrenejí. Z leteckých zájezdů stojí za zmínku např. Island, Kostarika, Nepál, Írán, Madagaskar, Tanzanie nebo Srí Lanka.

 

Soutěž o zájezd na Rilu a Pirin v hodnotě 7980 Kč.

 

 


Do 2.9. probíhala soutěž o pobyt v Krušných horách

Pobyt pro 2 v Krušných horách

vyherce: zuz.ziv@......

 

Do 20.5. probíhala soutěž o zájezd na Ukrajinu s CK Mundo

 Soutěžíme o zájezd cestovní kanceláře Mundo, která nabízí jak leteckou exotiku, tak i outdoorové a poznávací zájezdy po Evropě. Navštívit s nimi můžete třeba italské Dolomity, Albánii, Norsko, Maroko, Skotsko, Irsko nebo Pyreneje. Z leteckých zájezdů stojí za zmínku např. Izrael, Island, Východní Turecko, Írán, Gruzie a Arménie, Tanzanie a Srí Lanka. Na webu CK najdete i diskusní fórum, kde není nouze o cestovatele, kteří hledají parťáka na zájezd, stejně jako na profilu Munda na Facebooku, kde je aktuálně asi 4000 fanoušků. Další možností je využít cestopisy psané zákazníky cestovky. 

 

Soutěž o zájezd na Krym v hodnotě 11 000 Kč Surprised .

 

Něco o destinaci: Krym je ukrajinský poloostrov v Černém moři, který vždy přitahoval bez rozdílu ruskou šlechtu a cary, ale i sovětské pohlaváry. Především rozmanitou přírodou zahrnující stepi, skalní města, lesnaté hory i útesy nad mořem. Kromě toho také příjemným klimatem, oblázkovými i písečnými plážemi a letovisky („Ruská riviéra“). A ve stejné míře i kulturními památkami, protože Krym byl vždy tavícím kotlem mnoha národů. Své stopy tu zanechali kultivovaní Řekové, asijští kočovníci, mazaní obchodníci z Benátek a Janova, Tataři i ruští vládci. Jalta se koncem 2. světové války stala svědky schůzky Stalina, Churchilla a Roosevelta, kteří tu rozhodovali o osudu světa. Teď už sem jezdí hlavně turistů.

 Soutěž probíhala od 24. 4. do 20. 5.

Výherce: janpetr@.......cz

 

Soutěž o :

4denní POBYT pro 2 v Novohradských horách se SNÍDANÍ v Hotelu Hojná Voda! Krásné cyklistické trasy.

výherce:   jarka.mala@.....cz

Do 2.4. 2014 jsme hráli o 3denní JARNÍ POBYT s POLOPENZÍ pro 2 v MORAVSKÉM KRASU v Hotelu Stará škola***! Pokoj DELUXE, bowling, vstup do jeskyně.


Vyherce  ivbeneto@.....cz


3denní pobyt s POLOPENZÍ pro 2 v Mariánských Lázních. VÍNO, MASÁŽ. V dosahu Karlovy Vary, zámek Kynžvart, hrad Loket, hrad Bečov a další. Platnost do ČERVNA.

Výherce ibelehradkova@.......cz


Do 3.12. probíhala soutěž o pobyt na vysočině:

3denní POBYT pro 2 osoby včetně SNÍDANÍ na Vysočině v penzionu Vysočina. 3denní pobyt pro 2 osoby se SNÍDANÍ s RELAXAČNÍM BALÍČKEM SLADKÉ POKUŠENÍ. Welcome drink, MEDOVÁ MASÁŽ, KÁVA, ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA.


Šťastným výhercem se stal/a  veka12(zavináč)seznam.cz, gratulujeme!

 

do 20.10 probíhala soutěž o pobyt v Telči 2....

 3denní POBYT pro 2 osoby včetně SNÍDANÍ v Telči v penzionu Podolská. Poznejte romantickou Telč, která je zapsána na seznam UNESCO, divokou Vysočinu a Českou Kanadu vyhrala  jaja354(zavináč) tiscali.cz


-------------

do 5.10.2012 probíhala  soutěž o 3denní pobyt pro 2 v Telči

http://www.facebook.com/slevy.cz/app_163730577030711

výhercem se stala: k.peslova (zavináč) centrum.cz

gratulujeme!

-------------

17.9. skončila soutěž o 3denní pobyt pro dva s POLOPENZÍ.

3denní POBYT pro dva s POLOPENZÍ v penzionu Tábor v Lomnici nad Popelkou! Výhled zajistí VLASTNÍ ROZHLEDNA, úsměv na tváři zase WELCOME DRINK, pobyt v SAUNĚ a bazénku ZDARMA.

Do Lomnice nad popelkou se podívá:  zorce@seznam.cz

---------

13.8. skončila soutěž o:

3denní pobyt pro dva s POLOPENZÍ  v 3hvězdičkovém hotelu Pošta v Krkonoších! Hezké chvíle vám zpříjemní WELCOME DRINK a láhev SEKTU.

Pobyt si užije a do krkonoš se podívá olgatatkova@seznam.cz

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.7. skončila soutěž o 3 denní pobyt v hotelu v Brně

Soutěžte s námi o 3denní pobyt pro dva s POLOPENZÍ. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí. Soutěž probíhá od 20.6. do 9.7.

Pobyt v hotelu Atlantis

3denní pobyt pro dva s POLOPENZÍ v 3hvězdičkovém hotelu Atlantis se VSTUPEM DO BAZÉNU! ZDARMA rodinný výlet PARNÍKEM, hodina bowlingu NEBO šipek NEBO kulečníku! Užijte si tři dny plné pohody v LUXUSNÍM KOMPLEXU se slevou 44 %!

 

Štastnou výherkyní je M. Kozelská   ....gratulujeme

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

11.6.2012 skončila soutěž  o luxusní wellness pobyt v hotelu Magnuss v Trenčíně..... Krásné slovenské město si užije: Jana Mazánková

gratulujeme

 

 

 

7.9. skončila soutěž o iPad2  - vítěžem se stal  Radek Dohnal

obr. Ipad2 Hrajte o iPad 2 se 100% slevou 

Kromě slev na prověřené a kvalitní produkty a služby jsme pro Vás připravili facebook aplikaci -  soutěž o ceny, které byste si neměli nechat ujít. Odpovězte na soutěžní otázku a počkejte na slosování, které Vám může přinést nový iPad 2. Vylosování výherce tabletu proběhne 7.9.2011.  Každý týden ve čtvrtek pak losujeme výherce 500 Kč kreditu pro nákup na portálu slevy.cz. Zasoutěžte si i vy - klikněte na tento odkaz a odpovězte na jednoduchou otázku.

 

Slevy.cz a Skippers Club by Dutch Masters pro vás připravily velkou prázdninovou soutěž o plavbu lodí po Vltavě!

Veškeré informace k soutěži najdete zde: http://www.slevy.cz/sleva/39-soutez-lodni-listky-plavba-lod-Vltava?preview=da52ee

 

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2022 Slevy.cz