všechna města
Fulltextové vyhledávání

Jak to funguje?

Co všechno na Slevy.cz naleznete?

Slevy.cz vám přinášejí slevy ve všech jejich hlavních formách. Vyhledáváte extra výrazné „hromadné slevy“, které zakoupíte přímo sobě nebo je někomu darujete? Nebo za získání slevy nechcete platit a přejete si jen zdarma získat slevový kupón, který uplatníte až v obchodě, hotelu, restauraci nebo jinde? Máte rádi a využíváte pro své nákupy aktuální slevové letáky? Na Slevy.cz najdete všechno. Slevy si můžete třídit podle kategorie a také podle lokality, kde nakupujete. Slevy.cz – vaše vychytávka než vyrazíte na nákupy!

Slevy

Slevy

Zboží nebo službu ve slevě rovnou zakoupíte. Perfektní možnost využít kupón jako dárek. Znáte jako tzv. „hromadné slevy“.
Kupóny zdarma

Kupóny zdarma

Nic neplatíte předem. Zdarma získáte kupón s kódem, prostřednictvím kterého uplatníte slevu až při samotném nákupu.
Slevové letáky

Slevové letáky

Prohlédnete si přehledně uspořádané slevové letáky velkých i menších řetězců i ostatních prodejců.
Firmy

Firmy

Najdete si svoji oblíbenou značku, obchod nebo třeba restauraci a omrknete jejich aktuální slevy.

Slevy

Vyberte si skvělou slevu 40% - 90% a rovnou si přes zabezpečenou platební bránu kupte kupón, který následně vyměníte přímo za zboží nebo službu. Na Slevy.cz tento druh slev označuje výše slevy uváděná zelenou barvou. Postup pro její získání je jednoduchý:

nabídka slev

Vyberte si svoji slevu

Každý den vám na Slevách připravujeme slevy ve výši 40% - 90%. Vyhlédněte si jednu z našich zajímavých slevových nabídek podle svých potřeb, zálib nebo momentální nálady.
platba

Jednoduše zakupte slevový kupón

U vybrané slevy klikněte na tlačítko koupit, poté zvolte platební metodu, zaplaťte a na váš e-mail obdržíte slevový kupón. Veškeré vaše platby u nás pečlivě chráníme. Využíváme zabezpečenou platební bránu, takže vaše platební udaje nikdo neuvidí.
slevový kupón

Užijte si vaši slevu

Uplatněte svůj slevový kupón (stačí znát pouze kód z kupónu, nebo jej prostě ukázat na telefonu poskytovateli slevy) a nechte se obsloužit podle podmínek slevy. Vybíráme pro vás pouze seriózní a prověřené prodejce zboží. Pravidelně kontrolujeme kvalitu poskytovaných slevových akcí.
dárek

Udělejte radost svým blízkým

Můžete vybrat slevu i pro vaše známé a příbuzné. Kupte jim slevový kupón jako dárek. Do jejich e-mailu přijde kupón s vaším věnováním, bez výše slevy a celkové částky tak, jak má správný dárek vypadat. Na výběr máte hned několik grafických ztvárnění darovaného poukazu.

Kupóny zdarma

Kupóny zdarma jsou slevy, které uplatníte přímo u obchodníka. Na Slevy.cz získáte kupón včetně jeho kódu absolutně zdarma. Podle podmínek, které si určí poskytovatel slevy, pak slevu uplatníte přímo při nákupu zboží nebo služby. Pokud slevu nabízí e-shop, budete rovnou přesměrováni na konkrétní zboží a jednoduše si přetáhnete slevový kód ze Slevy.cz do příslušné kolonky v e-shopu. Tím dojde k započtení slevy, doplatíte zbytek a máte nakoupeno – se slevou! Na Slevy.cz označují „kupóny zdarma“ výše slevy nebo benefitů uváděné oranžovou barvou.

1 Vyberte si svůj kupón podle lokality, kategorie zboží či služby, nebo podle vašeho oblíbeného poskytovatele slevy.
2 Klikněte na „získat kupón“, (název nebo obrázek u kupónu), a zobrazí se jeho detail, kde uvidíte všechny podmínky a podrobnosti k tomu, jak jej využít.
3 Klikněte na „odkrýt kód kupónu“. Kupón si buď vytiskněte, nebo rovnou zkopírujte kód kupónu do příslušného políčka v e-shopu, který se vám otevře v druhém okně.

Slevové letáky

Slevové letáky pro vás připravujeme na Slevy.cz již od roku 2005. Obsahují aktuální nabídky hypermarketů, supermarketů, ale i menších či větších obchodních řetězců a prodejců. Projděte si zboží ve slevě, aniž byste museli dostávat do vaší poštovní schránky hromady papírů.

Firmy

Firmy, které poskytují nebo v minulosti poskytovaly slevy uživatelům Slevy.cz, mají na Slevy.cz svůj vlastní profil. Jednoduše tak vidíte, jaké aktuální slevy vaše oblíbená restaurace, obchod nebo jiný poskytovatel slevy právě inzeruje. U profilu firmy je krátký popisek, adresa, kontakty, otevírací hodiny a další náležitosti, které vám mohou pomoci při uplatnění kupónu. Kromě aktuálních slev můžete vidět i slevy, které firma poskytovala v minulosti a které vám třeba unikly. Aby se tak už nestalo, máte možnost si nechat posílat novinky a nové slevové akce přímo konkrétní firmy.

Pokud jste firma a chcete vystavit svoje slevy, podívejte se na další informace


Pro firmy
 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2021 Slevy.cz