všechna města
Fulltextové vyhledávání

Časté otázky

Co jsou Slevy.cz?

Slevy.cz je internetový portál s dlouholetou tradicí, který se vždy specializoval na vyhledávání a ukazování zajímavých aktuálních slevových nabídek. Internetový portál Slevy.cz vznikl s cílem soustředit co nejvíce informací o speciálních cenových akcích, slevových kupónech, uvedení nových výrobků a kolekcí na trh a dalších možnostech výhodného nakupování na jednom přehledném místě.

Pro ještě větší požitek z nakupování se slevou jsme se rozhodli rozšířit naši působnost a aktuální slevy nejenom vyhledávat a ukazovat, ale rovnou dát možnost našim uživatelům výhodně slevy nakoupit prostřednictvím slevových kupónů přímo na Slevy.cz

Jsme nesmírně rádi, že vám tuto službu můžeme nabídnout právě na jedinečné a velmi snadno zapamatovatelné adrese www.slevy.cz


Jak funguje nakupování na stránkách www.slevy.cz?

Pokud  vás zaujala nabídka slevy a chcete ji využít, klikněte na tlačítko KOUPIT. Vyberete si platební metodu, zadáte nezbytné údaje a zaplatíte. Pokud je nabídka aktivována (zakoupil si ji minimálně požadovaný počet zákazníků), systém vám, po přičtení částky na náš účet, vygeneruje kupón, který vám pošle do e-mailu a přidá do vašeho uživatelského rozhraní (pokud jste registrováni, což doporučujeme).


Musím použít svůj kupón ve stejný den, kdy si ho koupím? Dokdy platí?

Ne. Většinu našich nabídek je možno využít v průběhu celého roku. Přesné datum, dokdy kupón platí, je vždy vyznačeno přímo na kupónu a také v podmínkách u každé konkrétní slevové nabídky. Po individuální domluvě s poskytovatelem slevy je většinou možno kupón uplatnit i po době jeho platnosti. Doporučujeme ale vždy dobu platnosti dodržet.


Proč firmy jdou s cenou svých nabídek tak hodně dolů?

Jednoduše řečeno pro firmy, které slevy poskytují, je to v první řadě reklama. Slevy - to je jedna ze základních forem marketingu, možnosti jak dát novým zákazníkům na vědomí, že moje firma existuje a je dobrá. Firmám tedy v prvé řadě nejde pouze o zisk z většího počtu zákazníků, ale je pro ně zajímavý i počet zcela nových lidí, kteří chtějí jejich služby využít. Mělo by jim záležet na tom, aby o jejich aktivitách vědělo co nejvíce klientů a aby jim poskytli takový servis, že se rádi vrátí - tentokrát již bez slevového kupónu.Co když ztratím slevový kupón?

Nic se neděje, pokud jste tedy na Slevy.cz registrovali. Přehled všech svých objednávek včetně kódů kupónů naleznete ve svém účtu v "moje objednávky" po přihlášení.  Vždy je samozřejmě dobré si svůj kupón pečlivě uschovat, pokud vám ho někdo zcizí a vyčerpá, už s tím nic neuděláme.


Mohu koupit slevu pro někoho jiného?

Ano. Slevu lze koupit komukoliv jako dárek. Slevový kupón přijde obdarovanému na e-mailovou adresu, kterou při nákupu zadáte. Do e-mailu můžete napsat i věnování nebo osobní vzkaz. Na kupónu se neobjeví ani částka, ani výše slevy....dokonce ani Slevy.cz tam vidět nebudou :-).


Je nákup na Slevy.cz bezpečný?

Ano. Používáme zabezpečenou platební bránu GoPay. Žádné informace o vašich platbách neshromažďujeme, dokonce je ani nevidíme - pouze se dozvíme, že je zaplaceno.


Je možné dostávat upozornění na slevy e-mailem?

Určitě! Pokud si kliknete na "dostávat nabídky e-mailem" na hlavní straně. Můžete si dokonce zakliknout, o jaké město nebo o jaký druh nabídky máte zájem (ubytování, jídlo, atd...)


Proč je výhodné se registrovat?

Máte přehled nad svými zakoupenými kupóny. Můžete dostat dárek k svátku nebo narozeninám. Můžete získávat výhody pro stálé zákazníky  a  jistě přijdete i na další výhody. Zaregistrovat se se opravdu vyplatí.


Zákaznická podpora - potřebujete poradit nebo pomoci? Neváhejte nás kontaktovat

e-mail:  pomoc@slevy.cz

tel:        733 710 665 (pondělí až pátek 9:00 - 17:00)

 
logo Slevy.cz Sledujte nás: RSS Twitter
O společnosti
O nás Kontakt Ochrana údajů Volná místa Partneři
Pro zákazníky
Jak to funguje Časté otázky Podmínky používání Soutěže Letáky / outlety Letáky
Spolupráce
Vaše sleva u nás XML feed Affiliate program Vstup pro dodavatele slevy GoPay.cz - poskytovatel platební brány
akce.cz spoluhráči.cz sportovci.cz turistika.cz prehledslev.cz filmy.cz IDOS Jízdní řády
copyright © 2010 – 2022 Slevy.cz